اسمارت تبدیل به یک خودرو شهری تمام برقی خواهد شد

شرکت جیلی چین ۵۰ درصد سهام اسمارت را از دایملر خریداری کرد. با این خرید، دایملر و جیلی چین به‌صورت مشترک اسمارت را مدیریت خواهند کرد. قرار است تحت این مدیریت جدید اسمارت تنها خودروهای الکتریکی تولید کند.

با این اتفاق اسمارت تبدیل به یک خودرو شهری تمام برقی خواهد شد.
از سال ۲۰۲۰ به بعد تمامی خودروهای اسمارت به پیشرانه الکتریکی مجهز خواهند شد. قرار است تولید نسل جدید خودروهای اسمارت در چین و از سال ۲۰۲۲ به بعد آغاز شود. البته تولید محصولات اسمارت در فرانسه ادامه خواهد یافت.
شرکت اسمارت هم اکنون یکی از بهترین تولیدکنندگان خودروهای کوچک شهری است. شرکت جیلی پیش از این هم شرکت ولوو سوئد را خریده و سبب تحول این شرکت سوئدی شده بود. پس از خرید ولوو توسط جیلی و با تزریق سرمایه توسط طرف چینی، این شرکت به سمت تولید خودروهای الکتریکی حرکت کرد. در مقابل، شرکت ولوو دانش فنی خود را در شرکت جیلی چین تزریق کرد و سبب یک جهش کیفی و تکنیکی در خودروهای ساخته شده توسط جیلی شد.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش