نقاشی با هوش مصنوعی (قلم هوشمند)

احتمالا اپلیکیشن Prisma را به یاد می‌آورید؟ برنامه‌ای که به به‌کارگیری هوش مصنوعی، فیلترهایی را روی عکسی که گرفته‌اید به کار می برد تا عکس‌تان مانند شاهکارهای هنری ون‌گوگ و پیکاسو شود.
فیس‌بوک و گوگل نیز تلاش‌های مشابهی در این زمینه انجام دادند اما NVIDIA ابزار جدیدی به وجود اورده که می‌تواند از ساده‌ترین خطوط و تقریبا از هیچ، آثاری دیدنی پدید آورد.

نرم‌افزار تصویرساز GauGAN که نام خود را از نقاش و مجسمه‌ساز پسادریافتگر فرانسوی، پل گوگن به عاریت گرفته است، از شبکه‌های مولد تخاصمی استفاده می‌کند تا خام‌ترین و ابتدایی‌ترین خط‌خطی‌ها را به یک چشم‌انداز واقعی تبدیل کند.
NVIDIA فناوری پشت این نرم‌افزار را یک یادگیری عمیقی می‌داند که حاصل پردازش هوش مصنوعی روی یک میلیون نقاشی است. فناوری‌ای که از آن به عنوان "قلم هوشمند" یاد می‌کند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
6 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش