چینی صحبت کردن دانشجویان به ضرر استاد آمریکایی تمام شد

یک استاد دانشگاه در آمریکا از سمت خود برکنار شد زیرا در ایمیلی از دانشجویان خواسته بود به زبان چینی صحبت نکنند.

 یکی از  استادان دانشگاه در آمریکا به دلیل آنکه از دانشجویان خواسته چینی صحبت نکنند از سمت خود به عنوان مدیر یک دوره تحصیلی برکنار شده است.

«مگان نیلی» یکی از استادیاران دانشگاه دوک در کارولینای شمالی در ایمیلی اعلام کرد دو نفر از اعضای هیات علمی «طرح  کارشناسی ارشد آمار زیستی» درباره صحبت کردن دانشجویان به زبان چینی در اماکن عمومی دانشکده شکایت دارند. او در این ایمیل ذکر کرد: انگلیسی صحبت نکردن دانشجویان بین المللی عواقبی ناخواسته را در پی خواهد داشت.

در این ایمیل ذکر شده دو عضو هیات علمی به نیلی اعلام کرده اند در منطقه مخصوص مطالعه، دانشجویانی با صدای بلند مشغول صحبت به زبان چینی بوده اند. همچنین به نوشته نیلی این دو استاد از اینکه دانشجویان مذکور تلاشی برای بهبود زبان انگلیسی خود نکرده اند، چندان خشنود نبوده اند.

اسکرین شات های  ایمیل این استاد در توئیتر و شبکه اجتماعی چینی بارها بازنشر شد. پس از آن دانشکده پزشکی دوک نیز تعهد کرد «طرح   آمار زیستی» خود را بررسی کند.

 بسیاری از نیز ایمیل «نیلی» را یک اقدام نژاد پرستانه دانستند و در این باره ابراز نگرانی کردند.


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
10 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
10 ماه پیش