تحصیل در کشور امارات

زبان رسمی در امارات عربی است اما در امور تجاری و تحصیلی از زبان انگلیسی استفاده می شود از این رو دانشجویانی که متقاضی تحصیل در امارات هستند میبایست مدرک زبان آیلتس 6 را داشته باشند البته شرایط تحصیل در امارات بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. آن دسته از دانشجویانی که مدرک زبان ندارند ابتدا میبایست در کالج های زبان امارات زبان خود را تقویت کنند سپس می توانند وارد دانشگاه ها بشوند اما پیشنهاد ما این است که متقاضیان در ایران مدرک زبان خود را دریافت نمایند.

وجود تعداد زیاد دانشگاه ها و موسسات آموزشی معتبر در امارات و داشتن رشته های متعدد این امکان را به دانشجویان می دهد که رشته مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده و به ادامه تحصیل بپردازد.

همانطور که می دانید امارات از شرایط تحصیل بسیار مناسبی برخوردار است و افراد می توانند در هر ۳ مقطع به تحصیل بپردازند و از بورسیه تحصیلی در امارات استفاده نمایند.

تحصیل در مقطع لیسانس در حدود ۴ سال، تحصیل در مقطع فوق لیسانس در حدود ۲ سال و همچنین تحصیل در مقطع دکترا در حدود ۳ تا ۵ سال زمان می برد تا افراد بتوانند مدارک خود را اخذ نمایند.

شرایط اخذ بورس تحصیلی در امارات در مقطع فوق لیسانس
◾️دارا بودن مدرک لیسانس ( مهندسی، علوم و فناوری اطلاعات)
◾️ دارا بودن حداقل GPA=3  یا دارا بودن معادل آن
◾️ دارا بودن مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ یا تافل ۹۱

شرایط اخذ بورس تحصیلی در امارات در مقطع دکتری
◾️دارا بودن حداقل GPA=3.2 یا دارا بودن معادل آن
◾️ دارا بودن مدرک فوق لیسانس مرتبط
◾️ داشتن مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ یا تافل ۹۱
◾️ مشخص نمودن هدف تحصیلی فرد متقاضی.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش