انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر ابوالقاسم اصفیاء مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اعلام این خبر افزود: با موافقت دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مذاکره با مسئولان وزارت بهداشت، انتخابات زودتر از موعد و در ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ برگزار می شود.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران یادآور شد: علیرغم ابلاغ دستورالعمل برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه ها در اردیبهشت ماه ۹۷، به دلیل کمبود واحدهای دارای شورای صنفی در دانشگاه و به حد نصاب نرسیدن تعداد این شوراها قرار شد یازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران زودتر و در ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ برگزار شود.

اصفیاء اظهار داشت: زمان ثبت نام دانشجویان برای عضویت در شورای صنفی دانشجویان از ۲ تا ۱۰ دی ماه ۹۶ تعیین شده و دانشجویان برای آگاهی از شرایط و نیز ثبت نام در شورای صنفی دانشکده ها به معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده محل تحصیل و برای عضویت در شورای صنفی خوابگاه ها لازم است به دفتر سرپرستی خوابگاه محل سکونت مراجعه کنند.

وی افزود: دانشجویان می توانند برای مطالعه آئین نامه و دستورالعمل شورای صنفی دانشجویان، به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه به نشانی http://vsca.tums.ac.ir مراجعه کنند.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی روز ۲۹ بهمن ۹۶ برای دانشکده ها از ساعت ۹ تا ۱۶ در دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی هر دانشکده و برای خوابگاه ها از ساعت ۱۴ تا ۲۱ در دفتر سرپرستی هر خوابگاه خواهد بود.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال حاضر دارای ۴ شورای صنفی دانشجویی بوده که مجموعاً ۲۷ نفر از دانشجویان این دانشگاه در این شوراها مشغول به فعالیت هستند.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
3 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش