راهنمای مشاهده جواب لاتاری گرین کارت آمریکا 2021

 برای مشاهده نتایج لاتاری به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(zqhtt1b3zchyt3dnmbgna02n))/default.aspx

جهت اطلاع از نتایج لاتاری گرین کارت DV-2021 داشتن Confirmation Number که در زمان ثبت نام دریافت کرده اید ضروری می باشد. کد رهگیری یا کانفرمیشن نامبر یک کد ۱۶ رقمی بوده و برای افرادی که در لاتاری دوره گذشته (که سال پیش ثبت نام کرده اند) شرکت کرده اند با عدد 2021 شروع میشود.

جواب لاتاری- گرین کارت- ویکی گرام
همانطوریکه در تصویر زیر مشاهده میکنید، بایستی در قسمت اول Confirmation Number، در قسمت دوم فقط نام خانوادگی، در قسمت سوم سال تولد خود را به میلادی نوشته و در قسمت چهارم نوشته های داخل تصویر را وارد نموده دکمه Submitt را فشار دهید.

در صورتیکه کانفرمیشن نامبر خود را فراموش یا گم کرده اید، روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا کانفرمیشن نامبر شما بازیابی گردد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر به صفحه مربوط به فراموشی کانفرمیشن نامبر مراجعه نمایید و دستورالعمل را با دقت مطالعه نمایید.

افرادی که ثبت نام خود را تکمیل کرده اند در آخرین ایمیلی که از طرف لاتاری دریافت کرده اند اطلاعاتی نظیر نام خانوادگی، سال تولد و شماره تاییدیه یا رهگیری (Confirmation Number) ارسال شده است که به همراه همان ایمیل نحوه بررسی قبولی یا عدم قبولی اعلام شده است.

اطلاع از قبولی در لاتاری:
در صورت قبولی در لاتاری، نامه ای مشابه نامه زیر در صفحه ظاهر خواهد شد. این نامه به صورت اینترنتی صادر شده و دارای مشخصات انحصاری و اختصاصی زیر میباشد:

بارکد اختصاصی برنده لاتاری
اطلاعات ثبت شده متقاضی در هنگام ثبت نام مانند نام و نام خانوادگی و آدرس
کیس نامبر انحصاری فرد برنده شده
محل مصاحبه که در سفارت ایالات متحده در “آنکارا”، “ابوظبی” و یا “ایروان” می باشد.
/بارکد اختصاصی برنده لاتاری-ویکی گرام
نــکــات اصلی و مـهـم:
◾️ لطفاً اطلاعات و مشکلات نمایش ندادن نتیجه را در بخش زیر با دقت بخوانید.
◾️ وزارت امور خارجه آمریکا به هیچ شخصی جهت اطلاع رسانی برنده شدن در قرعه کشی لاتاری، ایمیل، نامه پستی، تماس تلفنی یا موبایلی، تلگرام یا پیامک و … نمیزند.
◾️ مشاهده نتایج لاتاری کاملاً رایگان و مجانی می باشد، لذا از پرداخت وجه به افراد سودجو با بهانه های (مشاهده دقیق، استعلام رسمی و …) خودداری فرمایید.
◾️ جهت مطلع شدن از نتیجه قرعه کشی و وضعیت فرد، تنها راه، مراجعه به لینک بالا و چک نمودن وضعیت توسط اطلاعات فردی همان شخص می باشد.
◾️ قرعه کشی فقط یکبار انجام شده و اگر شما برنده شده باشید مشخص می شود و اینطور نیست که مجدد قرعه کشی صورت گیرد.

آموزش مشاهده جواب لاتاری 2021:
پس از کلیک بر روی لینک فوق صفحه ای باز می شود که عبارت Continue در آن قرار دارد، روی آن کلیک نمایید، در صفحه بعد اطلاعات شما شامل موارد زیر خواسته می شود

◾️ Confirmation Number: در این بخش کد تاییدیه ثبت نام را به صورت کامل وارد نمایید (این کد ۱۶ کاراکتر بوده و با عدد ۲۰۱۹ شروع می شود، حتماً با حروف بزرگ تایپ نمایید) مثال: ۲۰۱۹۵MOUNJIWZ1JJ
◾️ Last/Family Name: در این بخش روی گزینه اول کلیک نموده و فقط نام خانوادگی خود را وارد نمایید (دقیقاً مطابق با حروفی که زمان ثبت نام وارد نموده اید و فقط با حروف بزرگ) مثال: ZANGANEH
◾️ Year of Birth: در این بخش سال تولد را به میلادی وارد نمایید (دقیقاً مطابق با سال ۴ رقمی که زمان ثبت نام وارد نموده اید) مثال: ۱۹۸۷
◾️ Authentication: در این بخش کد نمایش داده شده درون عکس را در کادر خالی وارد نمایید.
◾️سپس برای نمایش نتیجه روی گزینه Submit کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی این گزینه یکی از پیام های زیر نمایش  داده می شود:

پیام اشتباه وارد نمودن اطلاعات:
 
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth 
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Pag.

Several characters are often confused:
۰ = zero, O = letter ‘O’, 1 = one, I = letter ‘I’ (like ‘Ice’), 6 = six, G = letter ‘G’, 8 = eight, B = letter ‘B’

پیام برنده نشدن در لاتاری:
 
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
 
راه حلی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری گرین کارت
 این کد بعد از اتمام ثبت نام در سایت اداره مهاجرت به متقاضی داده میشود، ولی دریافت این کد به این معنی نیست که اطلاعات شما به طور صحیح وارد شده است. اطلاعات و تصاویرشما پس از تکمیل فرم توسط کارشناسان اداره مهاجرت مورد بررسی قرار میگیرند و در صورت تایید نهایی کارشناسان از نظر فنی و منطقی، در لاتاری شرکت داده خواهید شد. جهت دیدن اعلام نتایج لاتاری، شما به این کد  نیاز دارید تا بتوانید از قبولی یا عدم قبولی تان مطلع شوید. در مواقعی که این کد را گم کرده اید، سایت اداره مهاجرت امکان بازیابی این اطلاعات را فراهم نموده است.

با مراجعه به صفحه بازیابی کانفرمیشن نامبر با صفحه زیر مواجه میشوید. تمامی قسمت هایی که خواسته شده را تکمیل کنید. دوره ثبت نام لاتاری، نام، نام خانوادگی، تاریخ دقیق تولد و آدرس ایمیل را کاملاً مطابق با اطلاعاتی که در زمان ثبت نام لاتاری داده بودید وارد کنید. در صورتی که Middle Name ندارید گزینه No Middle Name را تیک بزنید. اگر اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام را دقیقاً به همان روال وارد کنید، و دکمه Submit را فشار دهید، در صفحه بعدی کد تاییدیه ثبت نام ظاهر خواهد شد.

نحوه بازیابی کانفرمیشن نامبر- wikigeram.jpg
خبر ویژه:
کسانی که مهر ماه در ثبت نام کرده اند با ارسال کانفرمیشن نامبر لاتاری خود به شماره 09216618489 در تلگرام یا واتس اپ میتوانند اعلام نتایج خود را به ما بسپارند. مبلغ اعلام نتایج 25 هزار تومان است.

* برای دوستانی که ثبت نام را از طریق سایت ما انجام داده اند اعلام نتایج رایگان می‌باشد. این دوستان فیش تاییده، رسید تاییده که ما برایشان ارسال کردیم و تصویر پاسپورتشان را در واتس اپ یا تلگرام به شماره ای که در بالا ذکر کرده ایم بفرستند.
 

➕ بیشتر بخوانید:


زمان اعلام نتایج لاتاری 2021
هزینه های تقریبی بعد از قبولی در لاتاری آمریکا

  بعد از برنده شدن لاتاری گرین کارت 2021 چکارهایی انجام دهیم؟
چگونگی انتخاب متقاضیان در  برنامه لاتاری گرین کارت (DV-2021) آمریکا

8 دیدگاه

 • SARA
  1398-02-18 11:20:40
  چرا سایت اعلام نتایج باز نمیشه؟ اگر برنده شده باشیم برامون ایمیل میاد؟
 • aylar
  1398-02-19 10:27:00
  سلام من پارسال برای ثبت نام لاتاری2020یه بار خودم ثبت نام کرده بودم یه بارهم خالم منو ثبت نام کرده بود....احتمالش هست که قبل قرعه کشی حذف شده باشم؟ الان یکیشونو دیدم که قبول نشدم.اون یکیو نمیدونم
 • وجيهه
  1398-02-20 10:45:32
  سلام من اطلاعاتم وارد ميكنم ولي جوابي كه مياد واسم session timed out مياد يعني چي؟
 • John Doe
  1398-02-21 19:46:23
  من واسه خودم و چهار نفر دیگه ثبت نام کردم هیچکدوممون قبول نشدیم- یه چرخ هم زدم تو سایتای ایرانی و خارجی کسی نگفته بود قبول شده- میگم نکنه کار ...!
 • شکوه
  1398-02-25 12:52:14
  باسلام من هرکاری میکنم نمیتونم نتیجه لاتاری رو ببینم و حتی ایمیل مربوط به زمان ثبت نام لاتاری هم خودبه خود حذف شده
 • الهام
  1399-02-16 22:07:06
  سلام من آبان 1398 ثبت نام کردم-الان نتایج اومده ؟
 • مینا
  1399-03-10 11:34:41
  سلام من تو پاییز ۹۸ برای لاتاری ثبت نام کردم کانفرمینگ کد میزنم هی ارور میده میگه ۱۶ رقم باید باشه درصورتی که درست میزنم مشکل کسی میدونه کجاست؟
  • خانم اسفندیاری
   1399-03-10 22:40:35
   سلام دوست عزیز. هنوز نتایج اعلام نشده دلیل ارور اینه . 17 خرداد نتایج اعلام میشه.
 • میثم
  1399-03-14 19:17:41
  با سلام آیا امسال درصد قبولی ایرانی ها بیشتر از سال های دیگه هست یا تغییری نکرده؟ با توجه به اینکه شما فرمودید تقریبا 3%(هر 100 نفر 3 نفر برنده) و امسال فرمودید بیش از 10 برابر شانس قبولی وجود داره،پس تقریبا بیش از 30% آیا این موضوع سندیت داره و درسته؟ ممنون وبا تشکر
  • خانم اسفندیاری
   1399-03-14 22:21:24
   سلام دوست عزیز سهمیه هر کشور مشخصه و امسال تغییری نکرده. این یک احتماله که اکثر کارشناسا میدن. درصد قبولی به چند دلیل بالاست 1- خیلی از متقاضیان از شرط داشتن پاسپورت خبر نداشتن و از لاتاری حذف میشن 2 - خیلی ایرانیان به دلیل تراول بن ثبت نام نکردن وامیدی برای پذیرش نداشتن.

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام. ببخشید با توجه به شرایط تحریم آیا امکان گرفتن بورسیه از امریکا هست؟
و سوال دوم اساتید هییت علمی که از امریکا دعوتنامه داشته باشند میتونن برن؟ 
7 روز پیش


#بورس تحصیلی

با سلام میخواستم بدونم شرایط پذیرش مقطع دکترا در کشور آلمان و ایتالیا چجوریه ؟

رشته من مهندسی عمران هست و در مقطع ارشد هم گرایش ژئوتکنیک خوندم  و برای مقطع دکترا هم میخام پی سازی یا ژئو تکنیک بخونم

1 ماه پیش