برداشتن قفل فایل‌های پی‌دی‌اف

🍷یکی از ساده‌ترین و بهترین نرم افزارهای برداشتن قفل فایل‌های پی دی اف قفل شده نرم افزار PDF Protection Remover می‌باشد.
 
🍷 هرچند در دنیای امروز برای هر کاری ده‌ها نرم افزار مختلف و تعداد زیادی وب سایت‌های آنلاین وجود دارد، اما همیشه یافتن بهترین و ساده‌ترین مسیر برای انجام یک عملیات نرم افزاری جایگاه خاص خود را داشته است.

🍷 فایل‌های پی دی اف‌ قفل شده و یا محافظت شده که این محافظت شدگی می‌تواند جزیی یا کامل باشد، امروزه به وفور دیده می‌شود. بعضی از آنها فقط اجازه‌ی انجام تغییرات را به شما نمی‌دهند، بعضی از آنها علاوه بر این موضوع امکان پرینت کردن پی دی اف را هم از شما سلب می‌نمایند و بعضی دیگر پا را از این موارد نیز فراتر گذاشته و کلا امکان نمایش فایل را محدود می‌نمایند و شما را از دیدن فایل محروم می‌نمایند. تمامی موارد فوق با ارایه گذرواژه‌ی تعریف شده توسط صاحب و یا فرد دارای اختیار قابل رفع می‌باشد اما از آن‌جا که معمولا علت گذاششتن این گذرواژه ها محروم کردن کاربر است پس این موضوع واضح می‌باشد.

🍷صرف نظر از فایل‌هایی که حتی برای نمایش و باز کردن آن‌ها گذرواژه تعریف شده است، می‌توان محدودیت فایل‌هایی را که برای ایجاد تغییرات در داخل پی‌دی‌اف رمزگذاری شده‌اند را با کمک نرم افزرهای موجود برداشت.

🍷برای دور زدن این موضوع راه می‌توان از نرم افزار بسیار ساده و کاربردی PDF Protection Remover استفاده نمود که به راحتی تمامی محدودیت‌های موجود بر روی فایل پی دی اف را برایتان برداشته و به شما یک نسخه‌ی کامل و بدون هیچ گونه محدودیتی ارایه می‌دهد.

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha