موجودات افسانه‌ای مهمان باغ‌وحش ادینبورگ اسکاتلند شدند

باغ‌وحش ادینبورگ در اسکاتلند به خاطر پانداهای بزرگ خود مشهور است اما زمستان امسال این باغ‌وحش میزبان موجوداتی افسانه‌ای خواهد بود.۴۵۰ فانوس غول‌پیکر چینی جذابیت متفاوتی به این مکان داده است.
این فانوس‌ها که همگی دست‌ساز هستند بر اساس افسانه‌های چینی و اسکاتلندی ساخته شده‌اند و در نقاط مختلف باغ‌وحش ادینبورگ برای ایجاد "سرزمین عجایب زمستانی" قرار داده شده‌اند.
تک شاخ‌ها، اژدهای خفته و نسی، هیولای لُخ‌نس از جمله موجوداتی هستند که به نمایش گذاشته شده‌اند.
فانوس پانزده متری کینگ نیائو، پرنده افسانه‌ای چین

کودکی از دیدن فانوس ببر به وجد در آمده است
این فانوس‌ها راوی افسانه‌ها و اسطوره‌های اسکاتلندی و چینی هستند.
دویست متخصص چینی به مدت صد روز برای این جشنواره فانوس‌ها زحمت کشیده‌اند. برای ساخت این ۴۵۰ فانوس بیش از ۵۰ هزار متر پارچه و ۸۰ هزار لامپ ال‌ای‌دی استفاده شده است.

باربارا اسمیت، مدیرعامل باغ‌وحش ادینبورگ می‌گوید برای ۵۰ شب، باغ وحش ادینبورگ با صدها فانوس عظیم چینی به یک سرزمین عجایب زمستانی سرشار از اسطوره‌ها و افسانه‌ها تبدیل خواهد شد.
او گفته است "این رویداد فرصتی است تا کار مهم و حیاتی این باغ‌وحش برای محافظت از حیوانات در معرض خطر و خطر واقعی تبدیل شدن این حیوانات به اسطوره و افسانه برای نسل های آینده را نشان دهیم."
فانوس‌ها روایتگر داستان‌های اسکاتلندی و چینی هستند

فانوس‌های بزرگ ساخته شده داستان‌های فولکلوریک اسکاتلندی و چینی را روایت خواهند کرد.

تک شاخ باغ وحش ادینبورگ 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
10 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
10 ماه پیش