یک فراری به قیمت ۴۸ میلیون دلار در حراجی فروخته شد

فکر می کنید گرانترین خودروی جهان که در یک حراج فروش رفت، چقدر بیارزد؟ قبلا رکورد فروش ماشین ۳۸ میلیون دلار بود اما این رکورد جابجا شد.

در سال ۲۰۱۴ یک اتوموبیل فراری ۱۹۶۲-۶۳ GTO به قیمت ۳۸ میلیون دلار فروش رفت و رکورد گرانبها ترین اتومبیل تاریخ را شکست.

اما با رکورد-دار جدید آشنا شوید. باز هم یک فراری دیگر: مدل ۲۵۰ GTO در مزایده حراجخانه ساتبی که در مسابقات اتومبیل سواری ایتالیا در سال ۱۹۶۲ برنده شد به قیمت ۴۸ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار به فروش رفت.

البته در فروش های خصوصی اتومبیل های به قیمت های بسیار بالاتر فروش رفته است. برای مثال یک فراری ساخت سال ۱۹۶۳ اخیرا در یک مزایده خصوصی به قیمت ۷۰ میلیون دلار فروش رفت اما این رکورد برای مزایده های عمومی است.

این اتومبیلها به دلائل مختلف از ارزش بسیار برخوردارند. یکی به دلیل زیبایی آنهاست. دیگر اینکه به عنوان ماشینهای مسابقه بسیار موفقیت آمیز عمل می کنند.

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش