زمان برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی اعلام شد/آغاز توزیع کارت از سه‌شنبه

کارت‌ شرکت در آزمون‌ از روز سه شنبه ۱۹ مهرماه روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد. متقاضیان‌ آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده ، شماره سریال و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه‌کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. 

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سامانه پاسخگویی سازمان سنجش و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام‌کنند.

با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷، ۱۱، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۲۰و ۲۱ (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین،  سهمیه ۵ درصد ایثارگران، وضعیت اشتغال، تاریخ فارغ‌التحصیلی، معدل، وضعیت تاهل و شاغل در مراکز درمانی کرونا) کارت شرکت در آزمون مشاهده‌کردند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا روز جمعه ۲۲ مهر منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام‌کنند. بعد از این تاریخ امکان اعمال و اصلاح موارد ذکر شده امکان پذیر نخواهد بود.

در صورتی که داوطلبان در  بندهای ۳، ۸ و ۹ (جنسیت، معلولیت و شدت معلولیت) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول ذیل) مراجعه نمایند.  لازم به تاکید است تغییر رشته شغلی در این آزمون امکان‌پذیر نیست.

چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس است یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی همچون فاقد مُهر بودن، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباهی است؛ ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه‌کنند تا مشکل را برطرف‌کنند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف شناخته می‌شود. همچنین سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود متقاضی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است. 

متقاضیان برای رفع مشکلات احتمالی می‌توانند روز پنجشنبه ۲۱ مهر، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۷ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در واحد رفع نقص مراجعه‌کنند. شرکت‌کنندگان برای اطلاع از محل باجه‌های رفع نقض کارت می‌توانند به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه‌کنند. 
 
کنکور نظام تعلیم و تربیت فرزندان ما را به گروگان گرفته است
آغاز ثبت نام وام ضروری دانشجویان علوم پزشکی تهران/اعلام مبلغ وام

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش