رشته‌های پردیس بین‌الملل خلیج فارس دانشگاه تهران تصویب شد

رئیس پردیس بین‌الملل خلیج فارس دانشگاه تهران از تصویب رشته‌های این پردیس در کمیسیون تخصصی مشورتی پردیس‌های خودگردان دانشگاه تهران خبر داد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، رضا شکوهی‌زاده ضمن اعلام این خبر و با بیان اینکه این پردیس بین‌الملل بر اساس مصوبه نیمه شهریور ماه هیأت امنای دانشگاه تهران و همچنین در پی تفاهم‌نامه دانشگاه تهران با سازمان منطقه آزاد قشم در جزیره قشم راه‌اندازی شده است، گفت: اولین رشته‌های تحصیلی پردیس بین‌الملل خلیج فارس به تصویب کمیسیون تخصصی مشورتی پردیس‌های خودگردان دانشگاه تهران رسیده است.

وی با بیان اینکه این رشته‌ها در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتر در رشته‌های هنر، مهندسی، علوم انسانی و علوم رفتاری شامل حقوق، مدیریت و روابط بین‌الملل در پردیس بین‌الملل خلیج فارس راه‌اندازی می‌شوند، افزود: پردیس‌های بین‌الملل مجاز به راه‌اندازی همه رشته‌هایی هستند که در سرزمین اصلی یعنی در دوره‌های روزانه دانشکده‌ها و دانشکدگان دانشگاه تهران ارائه می‌شوند.

شکوهی‌زاده در تشریح مصوبه دیگر کمیسیون تخصصی مشورتی پردیس‌های خودگردان دانشگاه تهران گفت: همچنین مقرر شد با توجه به ظرفیت‌های مهم استان هرمزگان و بخصوص جزیره قشم از جهت همسایگی با کشورهای غرب آسیا و اقیانوس هند، پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای مربوطه، مرکز مطالعات راهبردی خلیج فارس و اقیانوس هند در پردیس بین‌الملل خلیج فارس دانشگاه تهران تشکیل شود.

اولین ساختمان پردیس بین‌المللی خلیج فارس این دانشگاه در جزیره قشم روز سه‌شنبه ۸ شهریور ماه ۱۴۰۱ با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران و دکتر افشار فتح‌الهی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در فضایی به مساحت ۲ هزار مترمربع افتتاح شد.
 

سهم پرداختی دانشجو برای هزینه های غذا اعلام شد
فراخوان ثبت‌نام بورس تحصیلی صربستان برای سال تحصیلی ۲۰۲۳


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش