فراخوان جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه کشوری ویژه دانشجویان خارجی

دانشگاه خوارزمی خطاب به دانشجویان اتباع این دانشگاه اعلام کرد: بر حسب آئین نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با توجه به نکات قید شده در فراخوان، معرفی دانشجوی نمونه اتباع در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری انجام می‌گیرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

نفرات اول هر مقطع جهت ارزیابی و انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به وزارت متبوع معرفی خواهد شد. لذا دانشجویان اتباع ضمن مطالعه شرایط عمومی مندرج در فراخوان در صورت داشتن شرایط لازم، مستندات خود را به دانشکده مربوطه ارائه کنند.

حداقل معدل کل دانشجویان مقطع کارشناسی ۱۶، کارشناسی ارشد ۱۷، دکترای تخصصی ۱۷ تعیین شده است. دانشجویان در مقطع کارشناسی پس از چهار نیم سال، کارشناسی ارشد پس از دو نیم سال، و دکترای تخصصی پس از آزمون جامع می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

نداشتن سابقه سنواتی برای شرکت در فراخوان به عنوان شرط ورود الزامی است. (کارشناسی ۸ نیم سال، ارشد ناپیوسته ۴ نیم سال و دکتری تخصصی ۸ نیم سال).

هر دانشجو در هر مقطع فقط یک بار می‌تواند در این جشنواره شرکت کند.

دانشجویان دارای سابقه محکومیت در شورای انضباطی دانشگاه و یا مراجع قانونی ذی ربط امکان شرکت در این رقابت را ندارند. شرایط عمومی انتخاب دانشجوی نمونه را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.
 

سهم پرداختی دانشجو برای هزینه های غذا اعلام شد
فراخوان ثبت‌نام بورس تحصیلی صربستان برای سال تحصیلی ۲۰۲۳


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش