دانشگاه فنی و حرفه ای با نقل و انتقال جدیدالورودها موافقت کرد

معاونت دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام کرد: حوزه امور دانشجویی، به‌منظور مساعدت حداکثری با دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای و تسهیل در شرایط تحصیل و اسکان آنها، پیرو جلسه مشترک مورخ ۱۰ مهر ۱۴۰۱ معاونین آموزشی و دانشجویی و بر اساس بخشنامه شماره ۱۴۰۱/۳۲۰/۱۱۳۹۲ با نقل و انتقال و مهمان شدن دانشجویان جدیدالورود نیمسال اول سال ۱۴۰۱ موافقت شد. همچنین اولویت‌های تخصیص خوابگاه ملکی اعلام شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

همچنین امور دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام کرد: پیرو نامه سازمان امور دانشجویان در خصوص شیوه‌نامه اجرای کمیسیون موارد خاص، به منظور سهولت و تسریع در فرایند رسیدگی به پرونده‌ها اختیار رسیدگی به پرونده‌های ذیل به دبیرخانه‌های استانی واگذار می‌شود.

از رئیس استانی انتظار می‌رود ضمن نظارت بر عملکرد دانشکده‌ها / آموزشکده‌ها با عنایت به مفاد ذکر شده در بخشنامه مذکور با دقت و صحت نسبت به رسیدگی به درخواست متقاضیان اقدام و گزارش عملکرد فعالیت‌ها حداکثر تا ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ به این دبیرخانه ارسال شود، بدیهی است ارزیابی دبیرخانه با توجه به نحوه رسیدگی به پرونده‌ها و گزارش آن، در مهلت مقرر انجام می‌شود.
 

سهم پرداختی دانشجو برای هزینه های غذا اعلام شد
فراخوان ثبت‌نام بورس تحصیلی صربستان برای سال تحصیلی ۲۰۲۳


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش