تکذیب هرگونه افزایش قیمت غذا در دانشگاه تهران/ جریمه دانشجویان در صورت رزرو و عدم دریافت غذا

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه تهران ضمن اعلام نرخ غذای دانشجویی در دانشگاه تهران، هرگونه افزایش قیمت بعد از بازگشایی دانشگاه را رد کرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

احمد مدنی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به نرخ غذای دانشجویی پس از حضوری شدن دانشجویان ضمن رد هرگونه افزایش قیمت غذای دانشجویی اظهار کرد: هیچ تغییری در نرخ غذای دانشجویی نسبت به قبل از بازگشایی نداشتیم و فقط دانشگاه یارانه خود را افزایش داده است.

مدیر کل دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه میانگین سهم دانشجو برای هر پرس غذا، ۳ هزار تومان است، افزود: نرخ غذای کم هزینه بابت هر پرس غذا برای دانشجویان ۲ و ۱۰۰ تومان، متوسط ۳ هزار و نرخ غذای پرهزینه ۳ هزار و ۵۰۰ تومان است. پکیج صبحانه نیز در یک هفته برای دانشجو ۸ هزار تومان است و هزینه دانشگاه برای یک هفته بیش از ۵۰ هزار تومان تمام می‌شود.

این مقام مسئول دانشگاه تهران در ادامه اعلام کرد: هر پرس غذا حدوداً ۴۰ تا ۴۵ هزار تومان برای دانشگاه هزینه دارد.

مدنی به موضوع جریمه دانشجویان در صورت رزرو و عدم دریافت غذا بیان کرد: در حال حاضر شاهد هستیم تعدادی از دانشجویان اقدام به رزرو غذا می‌کنند در حالی که یا اصلاً در دانشگاه حضور ندارند و یا غذا را دریافت نمی‌کنند.

وی ضمن اشاره به اینکه هزینه رزرو غذا در یک هفته برای دانشجویان ۱۵ هزار تومان تمام می‌شود، گفت: در حال حاضر به دلیل عدم دریافت غذا توسط برخی دانشجویان اسراف بسیار عجیبی داریم و هرچقدر ژتون غذای دانشجویان بیشتر می‌شود اسراف هم افزایش می‌یابد.

مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه تهران با بیان اینکه حدود ۱۲ درصد دور ریز غذا داریم، گفت: ما برای دانشجویان این شرایط را فراهم کردیم که اگر به هر دلیلی تمایل به دریافت غذا نداشتند، تا ۴۸ ساعت قبل رزرو را کنسل کنند و در این شرایط غذایی برای دانشجو محاسبه نمی‌شود.

وی درباره نحوه جریمه این دسته از دانشجویان گفت: ما این مهلت را به دانشجویان می‌دهیم که تا ۴ نوبت غذا را رزرو کنند و ما جریمه ای اعمال نخواهیم کرد و فقط قیمت ژتون غذا کسر می‌شود اما اگر از ۴ نوبت گذشت، هر وعده غذایی را مصرف نکند هزینه تمام شده هر غذا (به طور مثال ۴۰ هزار تومان) را با دانشجو حساب می کنیم‌.

مدنی ضمن بیان این مطلب که به زودی مرکز مشاوره دانشگاه تهران به صورت سیار در خوابگاه‌ها دایر می‌شود، اظهار کرد: قرار شده در آینده در جهت تسهیل ارتباط دانشجویان با مشاورین، مشاوران به صورت سیار در خوابگاه‌ها در روز خاصی از هفته حضور پیدا کنند.
 
پیشنهاد ایجاد پسادکتری صنعتی در دانشگاه های علوم پزشکی
جزئیات پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش