فرصت مجدد انتخاب واحد به دلیل اختلالات «سامانه آموزشیار»

به دلیل اختلالات دو روزه در ورود به سامانه آموزشیار و فرایند انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد، این دانشگاه از تمدید زمان انتخاب واحد برای دانشجویانی که در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۱ و ۱۲ بهمن ماه موفق به ثبت دروس خود نشدند، خبر داد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

براساس اعلام دانشگاه آزاد، دانشجویانی که در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۱ و ۱۲ بهمن ماه به دلیل کندی سامانه آموزشیار موفق به ثبت دروس خود نشدند می رساند، ضمن پوزش از مشکلات فنی ایجاد شده و کندی سامانه جهت ثبت دروس، روز جمعه مورخ ۱۵ بهمن ماه فرصت مجدد ثبت دروس برای این دانشجویان مطابق با زمانبندی اعلامی فراهم شده است.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد تاکید کرده است دانشجویان نگران پر شدن ظرفیت کلاس ها نباشند چرا که ظرفیت کلاس ها برای نیمسال دوم تحصیلی افزایش یافته است.
 
کمیسیون تلفیق مصوبه خرید سربازی را حذف کرد
دروس منبع سئوالات کنکور ۱۴۰۱ براساس «نظام آموزشی ۶-۳-۳» اعلام شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش