فرمول محاسبه شهریه انتخاب واحد دانشگاه آزاد اعلام شد

طبق روال ترم‌های گذشته دانشگاه آزاد اسلامی ، مبلغ مورد نیاز برای پرداخت شهریه انتخاب واحد، در این ترم نیز احتمالا طبق فرمول زیر محاسبه می‌شود:

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

 بدهی قبلی + تمام شهریه ثابت + ۳۵٪ شهریه ثابت (به عنوان پیش پرداخت شهریه متغیر!)

 این مبلغ را می‌توانید در حین انتخاب واحد، در همان منوی انتخاب واحد پرداخت کنید یا قبل از انتخاب واحد، از طریق دکمه پرداخت الکترونیکی شهریه، مبلغ قسمت "وضعیت نهایی مالی دانشجو" را در کادر سفید رنگ وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید.

 پس از پرداخت، مبلغ پیش پرداخت شهریه متغیر (۳۵ درصد) در تراز مالی شما به صورت بستانکار درج می‌شود و در روز انتخاب واحد وقتی وارد پنل انتخاب واحد شوید، تسویه می‌شود.

در غیر این صورت، باید در زمان انتخاب واحد، ابتدا این مبلغ را از همان منوی انتخاب واحد پرداخت کنید تا منوی انتخاب واحد برای شما فعال شود. 
 
کلاس های کارشناسی بعد از عید حضوری می شود
اطلاعيه سازمان اداری و استخدامی كشور در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش