امتحانات دانشگاه پیام نور برای دانشجویان کارشناسی و ارشد حضوری می‌شود

مدیرکل روابط‌عمومی دانشگاه پیام نور درباره جزئیات ترم بهمن و زمان انتخاب واحد و شروع کلاس‌های دانشجویان توضیحاتی را ارائه کرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

حیدری گفت: کلاس‌های دانشگاه پیام نور برای دانشجویان کارشناسی و ارشد در ترم بهمن به صورت مجازی و امتحانات آن‌ها حضوری خواهد بود. دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه پیام نور در ترم آتی باید به صورت حضوری در امتحانات و کلاس‌ها شرکت کنند.

انتخاب واحد ترم بهمن در دانشگاه پیام نور برای دانشجویان فعال از دوم بهمن آغاز شده است و تا نهم بهمن ادامه دارد.

ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده ورودی بهمن در دانشگاه پیام نور با سوابق تحصیلی تا هشتم بهمن است و مهلت انتخاب واحد آن‌ها در تاریخ ۱۶ بهمن به پایان می‌رسد.

حیدری گفت: شروع کلاس‌ها در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از ۱۶ بهمن و مقطع دکتری از هفته سوم بهمن خواهد بود.
 
تاریخ برگزاری دو آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد
وزیر علوم خواستار افزایش فرصت مطالعاتی داخل و خارج شد

سلف‌ها در دانشگاه‌ها فعال هستند/ نرخ غذای دانشجویی در ترم بهمن تغییر نمی‌کند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش