معرفی بهترین برنامه های MBA در انگلستان

بریتانیا میزبان برخی از بهترین دوره های MBA در جهان است، و این در تمام جدول های رتبه بندی جهانی شناخته شده است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

نگاهی به مدارس کسب و کار بریتانیا بیندازید که بهترین عملکرد را در رتبه‌بندی جهانی MBA، QS جهانی MBA، و رتبه‌بندی تمام وقت MBA The Economist در سال های اخیر داشتند.

10. دانشکده بازرگانی دانشگاه ادینبورگ
MBA ادینبورگ دارای یک "تجربه خاص" است که گروه های کوچک را با یک تجربه شخصی ترکیب می کند. در طول تحصیل، مهارت های مورد نیاز مدیران و رهبران تجاری را تقویت خواهید کرد و افق های خود را گسترش خواهید داد.

شما می توانید سه نوع MBA را در ادینبورگ مطالعه کنید - MBA تمام وقت و MBA تمام وقت با تبادل بین المللی - که هر دو 12 ماه طول می کشند، یا می توانید MBA اجرایی نیمه وقت در یک دوره 27 ماهه را انتخاب کنید.

MBA تمام وقت بر تعدادی از رشته های اصلی تجارت، مدیریت و رهبری متمرکز است و به دانشجویان امکان انتخاب تخصص در امور مالی، استراتژی یا کارآفرینی را می دهد. برای درخواست برای دوره شما به مدرک درجه یک یا 2:1 درجه ممتاز و حداقل سه سال تجربه کاری در نقش مدیریتی نیاز دارید.

MBA تمام وقت و MBA تمام وقت با تبادل بین المللی هر دو دارای شهریه 32500 پوند هستند.
رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: 95، QS: 76، اکونومیست: 66

9. دانشکده مدیریت کرانفیلد
کرانفیلد یک دانشگاه منحصراً در مقطع کارشناسی ارشد، طیف قابل توجهی از دوره های MBA را ارائه می دهد. در کنار MBA معمولی تمام وقت با هزینه 39000 پوند، Executive MBA، MBA Defense و Executive MBA Defense Export نیز با هزینه 27000 پوند هزینه دارند.

برای مثال دفاع MBA، ماژول‌های اصلی عبارتند از 'Risk and defence management', 'Leading change management in defence', و 'Defence economics and finance'.

رتبه بندی جهانی: QS: 51، The Economist: 59

8.  دانشگاه لندن، مدرسه بازرگانی بیز
MBA 12 ماهه تمام وقت در مدرسه بازرگانی بیز ترکیبی از سخنرانی ها، کارگاه ها، پروژه های زنده، اکسپدیشن های خارج از کشور و پروژه های مشاوره بین المللی است. هزینه تحصیل 46000 پوند است.

برای شش ماه اول دوره، قبل از اینکه نیمه دوم دوره را با علایق خود تطبیق دهید، یک درک و دانش اساسی ایجاد خواهید کرد.

اگر شما حداقل 40 واحد از واحدهای انتخابی را در یک منطقه خاص بگذرانید، مدرسه آن را به عنوان "تمرکز" شما تشخیص خواهد داد. شما می توانید از بین امور مالی شرکت، استراتژی شرکت، تحول دیجیتال، نوآوری و کارآفرینی، مدیریت سرمایه گذاری و بازاریابی یکی را انتخاب کنید.

همچنین یک MBA اجرایی و MBA مدولار اجرایی، بیش از 24 ماه، و یک MBA اجرایی در دبی وجود دارد که در مرکز مالی بین المللی دبی تحصیل می کند.

رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: 50، QS: 90، اکونومیست: 77

7. دانشکده بازرگانی دانشگاه دورهام
MBA دورهام به شما این فرصت را می دهد که بر روی یکی از سه تخصص تمرکز کنید: کارآفرینی، مشاوره یا فناوری.

دوره MBA تمام وقت 12 یا 15 ماه است و هزینه های تحصیل هنوز اعلام نشده است. نسخه 15 ماهه این فرصت را به شما می دهد تا یک صنعت یا نقش شغلی جدید را کشف کنید، یک دوره کارآموزی بگیرید یا برای راه اندازی کسب و کار خود آماده شوید.

در طول دوره شما از یک کسب و کار در خارج از کشور بازدید می کنید، در کلاس های زبان شرکت می کنید، یک تمرین مشاوره ای را با سازمانی که انتخاب می کنید انجام می دهید و در یک شبیه سازی واقعی اتاق هیئت مدیره شرکت می کنید.

دورهام همچنین MBA آنلاین / ترکیبی ارائه می دهد، به این معنی که می توانید دوره را کاملاً آنلاین یا ترکیبی از ماژول های مسکونی آنلاین و آموزش داده شده مطالعه کنید. گزینه دیگر MBA اجرایی است که به طور مشترک توسط دورهام و مدرسه تجارت اروپایی آلمان ارائه می شود.

رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: 62، QS: 74، اکونومیست: 58
 
5 مکان برتر برای تحصیل MBA در خارج: دانشگاه ها، کالج ها و هزینه ها
-mba-در-انگلستان
6. دانشگاه منچستر، مدرسه بازرگانی اتحاد منچستر
برنامه دانشگاه منچستر که خود را "یکی از کاربردی ترین MBAهای جهان" توصیف می کند، سه پروژه مشاوره را با مشتریان واقعی انجام می دهد.

گزینه هایی برای مطالعه بیش از 12، 15 یا 18 ماه، افزایش یا کاهش سرعت در نقاط خاصی از دوره وجود دارد. هزینه تحصیل در حال حاضر 45000 پوند است.

در کنار MBA تمام وقت، منچستر یک MBA نیمه وقت جهانی را به مدت 18 یا 24 ماه ارائه می دهد که شامل تدریس در سه کارگاه مسکونی در سال است. ماژول های انتخابی را می توان در مراکزی در دبی، هنگ کنگ، منچستر، سائوپائولو، شانگهای و سنگاپور مطالعه کرد.

در همین حال، MBA جهانی Kelley-Manchester به طور مشترک با مدرسه بازرگانی Kelley مستقر در ایالات متحده ارائه می شود.

رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: 45، QS: 48

5. مدرسه بازرگانی کالج امپریال
MBA امپریال شامل یک هفته تجربه جهانی است که برای بسیاری از دانشجویان برجسته است. این یک سفر خارجی فشرده برای کشف مشاغل در زمینه بین المللی است.

دوره MBA تمام وقت 12 ماه طول می کشد و شهریه آن 54500 پوند است. در میان جدیدترین کلاس ها، دانشجویان میانگین سنی 28 سال داشتند. 43 درصد دانشجویان زن و 23 ملیت بودند.

دانشجویان تجربیات قبلی متنوعی در مهندسی، انرژی، داروسازی، بیوتکنولوژی و مراقبت های بهداشتی و همچنین صنایع سنتی MBA بانکداری، مالی و مشاوره داشتند.

گزینه های دیگر در امپریال شامل MBA آخر هفته، MBA دو ساله Executive MBA و MBA جهانی آنلاین دو ساله است.

رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: 55، QS: 19

4. دانشگاه وارویک، مدرسه بازرگانی وارویک
MBA مدرسه بازرگانی وارویک به شما این فرصت را می دهد که در کارگاه های آموزشی مهارت های متقاعدسازی مشتری، ارائه های موثر، تنوع و فرهنگ در تجارت جهانی و برنامه های کاربردی و مصاحبه های تاثیرگذار شرکت کنید.

دوره MBA تمام وقت یک دوره 12 ماهه است و شهریه آن 43950 پوند است.

شما این شانس را خواهید داشت که در کارآفرینی تخصص داشته باشید، که شامل صرف 50٪ از وقت خود بر روی آن موضوع و 50٪ بر روی محتوای اصلی MBA است. ماژول‌ها عبارتند از «نوآوری و خلاقیت در سازمان‌ها»، «مدیریت در دنیای جدید» و «رفتار سازمانی».

گزینه های دیگر در وارویک شامل MBA آموزش از راه دور و MBA اجرایی (و همچنین آموزش از راه دور و MBA اجرایی مستقر در پایگاه دانشگاه لندن، در شارد) است.

رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: 43، QS: 34، اکونومیست: 24

3. دانشگاه آکسفورد، مدرسه بازرگانی Saïd
دانشگاه آکسفورد هم به عنوان یک دانشگاه پیشرو جهانی به طور کلی و هم به عنوان یک ارائه دهنده برتر در زمینه MBA رتبه بندی می شود. از جمله نکات برجسته برنامه MBA آن، پروژه فرصت‌ها و تهدیدات جهانی: آکسفورد (GOTO) است که به عنوان «حل مسئله مبتنی بر اقدام» توصیف می‌شود که به یک مسئله کلیدی که جهان امروز با آن مواجه است، می‌پردازد.

هزینه دوره یک ساله در مدرسه بازرگانی Saïd آکسفورد 63000 پوند است.

یا می توانید یک MBA اجرایی یا MBA منحصر به فرد آکسفورد 1+1 را انتخاب کنید. این فرصتی است برای ترکیب MBA یک ساله با یکی از لیست منتخب مدرک کارشناسی ارشد در موضوعاتی مانند سیاست عمومی، علوم کامپیوتر و جرم شناسی.

این فرصتی را به شما می دهد تا قبل از اجرای برنامه مدیریت بازرگانی عمومی، درک خود را از یک تخصص انتخاب شده عمیق تر کنید.

رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: بیست و یکم، QS: شانزدهم، اکونومیست: 62

2. دانشگاه کمبریج، مدرسه بازرگانی قاضی
در مرکز MBA کمبریج پروژه مشاوره جهانی قرار دارد که طی آن گروه‌هایی از دانشجویان پروژه‌های مشاوره زنده را برای شرکت‌های سراسر جهان انجام می‌دهند.

هزینه تحصیل برای دوره 12 ماهه MBA تمام وقت 59000 پوند است.

برنامه درسی از یک مسیر "خرد تا کلان" با چهار مرحله پیروی می کند: تیم سازی، رهبری تیم، نفوذ و تاثیر، و کاربرد و راه اندازی مجدد. شما می توانید در زمینه هایی مانند کارآفرینی، تجارت جهانی، انرژی و محیط زیست و استراتژی های مراقبت های بهداشتی تخصص داشته باشید.

شما همچنین می توانید یک MBA اجرایی در کمبریج مطالعه کنید. این یک دوره 20 ماهه است که در 16 تعطیلات آخر هفته و چهار بلوک یک هفته ای ارائه می شود.

رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: نوزدهم، QS: پانزدهم، اکونومیست: 52

1. مدرسه بازرگانی لندن (LBS)
LBS MBA که خود را به عنوان "انعطاف پذیرترین در جهان" بازاریابی می کند، به طور گسترده به عنوان یکی از معتبرترین در جهان و مطمئناً در میان بهترین ها در اروپا شناخته می شود.

شما می توانید انتخاب کنید که بیش از 15، 18 یا 21 ماه مطالعه کنید. هزینه های سال 2020 87900 پوند شامل پروازها و اقامت برای تجربه کسب و کار جهانی - یک سفر بین المللی یک هفته ای شامل بازدید از سایت، کارگاه ها، پانل ها، سخنرانان مهمان و فرصت هایی برای بازدید از فارغ التحصیلان محلی LBS تعیین شده است.

LBS همچنین یک MBA اجرایی و دو EMBA دیگر - EMBA جهانی آسیا و EMBA جهانی آمریکا و اروپا ارائه می دهد. اولی فرصتی برای تحصیل در هنگ کنگ، شانگهای، نیویورک و لندن است، در حالی که دومی شامل تحصیل در لندن و نیویورک است.

رتبه بندی جهانی: فایننشال تایمز: هفتم، QS: ششم، اکونومیست: بیست و پنجم
 
MBA در انگلستان یا MBA در کانادا؟ کدام بهتر است؟
رتبه بندی جهانی کیواس ۲۰۲۲ برای دانشکده های کسب و کار (MBA) منتشر شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش