راهنمای اخذ پذیرش ازدانشگاه نیو ساوت ولز استرالیا: بورسیه های نیو ساوت ولز برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW) در سال 1949 به عنوان یک موسسه تحقیقاتی عمومی در سیدنی استرالیا تاسیس شد. پردیس اصلی آن در سیدنی مستقر است، در حالی که بقیه دانشکده ها در سراسر نیو ساوت ولز توزیع شده اند. این دانشگاه از آن زمان به بعد رشد کرده و به یکی از بهترین دانشگاه های جهان تبدیل شده است. این موسسه با بیش از 200 دانشگاه در سراسر جهان برای ارائه برنامه‌های تبادل همکاری کرده است که برای قد و قوت آن کافی است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

این دانشگاه برنامه هایی را در مقاطع مختلف تحصیلی، از مقطع کارشناسی تا تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری) ارائه می دهد. این دانشکده به هفت دانشکده تقسیم می‌شود که هر کدام برای ارائه مطالعات در زمینه‌های مختلف، که شامل تجارت، حقوق و عدالت، و پزشکی و بهداشت می‌شود، مجهز هستند. آیا شما علاقه مند به تحصیل در UNSW هستید؟ در این مقاله، ما به بررسی بورسیه های دانشگاه نیو ساوت ولز برای دانشجویان بین المللی خواهیم پرداخت.

دانشجویان بین المللی
تقریباً تمام دانشگاه های استرالیا خدمات خود را به دانشجویان داخلی و بین المللی ارائه می دهند. در UNSW، تعداد دانشجویان بیش از 62000 نفر است. دانشجویان بین المللی در این موسسه تقریباً 15000 نفر هستند که به معنای 25٪ از کل جمعیت دانشجویی این دانشگاه است.

در این دانشگاه، دانشجو توصیه های شخصی دریافت می کند که می تواند به فرد کمک کند تا با محیط جدید سازگار شود. مانند هر موسسه دیگری، شما این اختیار را دارید که بین زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه یکی را انتخاب کنید.

هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی
همانطور که انتظار دارید، هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی در UNSW بر اساس نوع و سطح دوره متفاوت است. به عنوان مثال، هنر و طراحی می تواند تا 660 دلار در هر واحد هزینه داشته باشد در حالی که پزشکی می تواند تا 800 دلار در هر واحد باشد. از آنجایی که این مقادیر می توانند به راحتی در هر زمان تغییر کنند، برای اطلاعات بیشتر و به روز از وب سایت رسمی دانشگاه را بررسی کنید.

راهنمای پذیرش بین المللی
آیا شما علاقه مند به پیوستن به USNW هستید؟ روند درخواست نسبتاً ساده است، به شرطی که تمام مدارک لازم را داشته باشید. تحقیقات در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دوره های تحصیلات تکمیلی، و دانشجویان تبادلی، همگی فرآیندهای درخواست متفاوتی دارند. پورتال راهنمای پذیرش بررسی کنید و مقطع مورد نظر را انتخاب کنید.

اگر قصد دارید برای یک برنامه کارشناسی درخواست دهید، ابتدا باید برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید و شرایط آن را بررسی کنید. هنگامی که مطمئن شدید که معیار را برآورده می کنید، می توانید ادامه دهید و فرم درخواست آنلاین خود را با تمام مدارک پیوست ارسال کنید.

در مورد یک دوره تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی، باید واجد شرایط بودن خود را تایید کنید و یک سرپرست در موسسه پیدا کنید. سپس از شما خواسته می شود که یک پروپزال تحقیقاتی بنویسید، سایر اسناد پشتیبان را پیوست کنید و درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید. این دانشگاه یک سیستم ردیابی موثر ارائه می دهد که می تواند برای پیگیری درخواست شما استفاده شود. اگر واجد شرایط باشید، نامه ای از مدرسه دریافت خواهید کرد که در مورد راه آینده به شما توصیه می کند.

هزینه درخواست
هزینه تمام برنامه های آنلاین در UNSW تقریباً 100 دلار است. این هزینه قبل از ارسال مدارک شما برای تسهیل فرآیند ارزیابی قابل پرداخت است.
 
آیا قصد تحصیل در استرالیا را دارید؟ آنچه که باید در مورد ویزای استرالیا بدانید

شرایط پذیرش برای دانشجویان بین المللی
مدارک تحصیلی هر دانشجوی بین المللی که به دنبال پیوستن به UNSW است به سه دسته بندی می شود. اولین مجموعه مربوط به الزامات دولتی است که شامل ویزای دانشجویی و پاسپورت خارجی است. اما قبل از شروع به مرتب کردن مدارک خود، مطمئن شوید که شرایط تحصیلی و مدارک زبان را دارید. 

در مورد برنامه های تحصیلات تکمیلی، باید ثابت کنید که تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در یک دانشگاه معتبر به پایان رسانده اید. به یاد داشته باشید که برای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد الزامات خاصی وجود دارد که ممکن است به عملکرد موضوعی شما برگردد. گذشته از این، هر دانشجوی  بین المللی باید نمرات تعیین شده آزمون مهارت انگلیسی را داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

رتبه بندی ها
هیچ شکی وجود ندارد که دانشگاه نیو ساوت ولز در داخل و خارج از استرالیا تأثیرگذار بوده است. این دانشگاه به طور کلی در بین 100 دانشگاه برتر رتبه بندی می شود و QS آن را در رتبه 44 در سراسر جهان قرار می دهد. به لطف آموزش با کیفیت و فعالیت‌های تحقیقاتی، نامی در سراسر جهان پیدا کرده است. این کیفیت در رتبه‌بندی شهرت دانشگاهی مشهود است، جایی که در سال 2020 در رده 40 جهان قرار گرفت. 

نرخ پذیرش
UNSW دارای نرخ پذیرش 50٪ است که پیوستن به این موسسه را برای هر دانشجوی بین المللی واجد شرایط آسان تر می کند.
 
کدام دوره ها و رشته های تحصیلی برای اقامت دائم استرالیا واجد شرایط هستند؟
راهنمای-اخذ-پذیرش-ازدانشگاه-نیو-ساوت-ولز-استرالیا-بورسیه-های-نیو-ساوت-ولز-برای-دانشجویان-بین-المللی
بورسیه های دانشگاه نیو ساوت ولز برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های کارشناسی
1. بورسیه های تحصیلی بین المللی Scientia مبلغ بورسیه: 20000 دلار یا شهریه کامل
هنگامی که در دانشگاه نیو ساوت ولز پذیرفته شدید، می توانید ادامه دهید و برای بورسیه تحصیلی بین المللی Scientia اقدام کنید. این بورسیه تحصیلی دانشگاه نیو ساوت ولز برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد از خارج از کشور در دسترس است. روند درخواست کاملاً ساده است و شما باید اطلاعات لازم را قبل از پایان مهلت ارسال کنید - زمان بندی معمولاً در پورتال بورسیه نشان داده می شود.

2. جایزه دانشگاه جهانی استرالیا مبلغ بورسیه: 5000 دلار
جایزه جهانی دانشگاه استرالیا یک بورسیه تحصیلی غیر کاربردی است که توسط دانشگاه نیو ساوت ولز ارائه می شود. هنگامی که درخواست پذیرش خود را ارسال کردید، به طور خودکار برای پیشنهاد در نظر گرفته می شوید. مهمترین چیزی که در اینجا ارزیابی می شود شایستگی علمی یک فرد است. عملکرد شما در این زمینه تعیین خواهد کرد که آیا واجد شرایط دریافت جایزه هستید و کدام پیشنهاد (5000 دلار یا 10000 دلار) به شما داده خواهد شد.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی
1. بورسیه های تحقیقاتی بین المللی مبلغ بورسیه: 28600 دلار، هزینه تحصیل و پوشش سلامت
آیا به دنبال انجام مطالعات تحقیقاتی خود در استرالیا هستید و نمی دانید که چگونه هزینه زندگی تحصیلی خود را تامین کنید؟ بورسیه های تحقیقاتی بین المللی ارائه شده در UNSW می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. سه بورسیه دانشگاه نیو ساوت ولز وجود دارد که می توانید برای آنها درخواست دهید. برنامه آموزشی تحقیقاتی دولت استرالیا (RTP)، جایزه بین المللی تحصیلات تکمیلی دانشگاه (UIPA) و بورسیه تحصیلی (TFS). در طول درخواست اولیه خود به دانشگاه، علاقه خود را به این برنامه های کمک مالی نشان دهید و به طور خودکار برای دور بعدی جوایز در نظر گرفته می شوید.

امیدوارم این مقاله در مورد بورسیه های تحصیلی دانشگاه نیو ساوت ولز برای دانشجویان بین المللی مفید بوده باشد. اگر علاقه مند هستید، از صفحه بورسیه های ویکی گرام نیز دیدن کنید!
 
تحصیل در دانشگاه های استرالیا با حداقل نمره آیلتس
سخت ترین دانشگاه ها برای اپلای: 5 دانشگاه در استرالیا با کمترین میزان پذیرش


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش