تمدید مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته محل های جدید مقطع کارشناسی ارشد

به گزارش ویکی گرام، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد پیرو انتشار اطلاعیه اعلام رشته محل‌های با ظرفیت پذیرش تکمیل نشده و همچنین پذیرش‌ رشته‌ محل‌های جدید آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال‌ ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲، ضمن اعلام اصلاحات جدید به شرح زیر مربوط به مرحله پذیرش مذکور، بدین‌وسیله به اطلاع همه متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۰/۱۰/۲۷) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه اول بهمن ماه نسبت به انتخاب رشته در این مرحله اقدام نمایند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اموزش کشور مراجعه کرده و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.'
 

مهلت تبدیل وضع طرح سرباز هیأت علمی به پیمانی اعلام شد
دانشگاه تهران در رتبه‌بندی یورَپ در جایگاه نخست ملی قرار گرفت

آغاز کلاس‌های آموزشی دانشجویان از نیمه بهمن/تمدید مهلت دفاع دانشجویان


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش