6 دوره آنلاین رایگان با مدارک لازم برای تقویت رزومه شما

آیا خود را با زمان آزاد بین کلاس ها می یابید و امیدوار هستید که از آن به طور مؤثر استفاده کنید؟ ما چند دوره آنلاین رایگان پیدا کرده‌ایم که مجموعه مهارت‌های شما را گسترش می‌دهد و واقعاً CV شما را تقویت می‌کند.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

امتحان کردن توان خود در برخی دوره‌های آنلاین رایگان با مدارک، راهی عالی برای حفظ هوش شما در طول تعطیلات یا بین فارغ‌التحصیلی و رسیدن به آن شغل رویایی است که همه درباره آن صحبت می‌کنند.

آموزش از راه دور همچنین می‌تواند شما را با موضوعاتی آشنا کند که فرصت پرداختن به آن‌ها را در دانشگاه نداشته‌اید. بعلاوه، ابتکار عمل برای یادگیری چیزهای جدید در اوقات فراغت، مطالب رزومه باورنکردنی است.

حتی اگر این دوره مستقیماً به برنامه های شغلی شما مربوط نباشد، فقط نشان دادن خوشحالی شما از اختصاص دادن چند ساعت به یک کار فوق برنامه با هدف یادگیری یک مهارت جدید، در CV شما عالی به نظر می رسد و کارفرمایان آینده را تحت تأثیر قرار می دهد.

انجام همه دوره های زیر رایگان است و می تواند به عنوان دوره های تکمیل شده در رزومه شما گنجانده شود، اما برای دریافت گواهینامه ها باید هزینه پرداخت کنید - ما مشخص کرده ایم که برای هر گواهی چقدر می توانید انتظار پرداخت کنید.

در اینجا شش مورد از بهترین دوره های آنلاین که می توانید به صورت رایگان انجام دهید آورده شده است:

دوره بازاریابی ورودی با گواهینامه رایگان
دوره توسط: Hubspot Academy
مدت زمان: حدود دو ساعت
صلاحیت: گواهینامه خود آکادمی Hubspot
هزینه گواهی: رایگان

بازاریابی درونگرا چیزی است که هر کسب و کاری حداقل به شکل یا شکلی در اولویت قرار دارد. به این ترتیب، دوره بازاریابی ورودی احتمالاً یکی از بهترین دوره هایی است که باید برای یافتن شغل در مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی تکمیل شود.

بازاریابی ورودی زمانی است که کسب و کارها از وبلاگ ها، پادکست ها، رسانه های اجتماعی و سایر روش های خارج از سایت برای هدایت افراد به وب سایت خود استفاده می کنند.

اساساً، این در مورد استفاده از روش های نوآورانه برای جذب ترافیک بیشتر به وب سایت آنها به امید جذب مشتریان جدید است.

این دوره آموزشی رایگان از خانه واقعاً ساده است، با مجموعه ای از سخنرانی های ویدیویی کوتاه و یک امتحان در پایان فرآیند. همچنین، می‌توانید از این دوره برای یادگیری اصطلاحات و لغات خود استفاده کنید تا بتوانید در مصاحبه‌ها موفق شوید.

مهارت های بازاریابی درونگرا را بیاموزید

HTML اولیه را از خانه یاد بگیرید
دوره توسط: Codecademy
مدت زمان: در حال انجام
صلاحیت: گواهینامه خود Codecademy
هزینه گواهی: حدود 15 پوند در ماه برای دسترسی حرفه ای که به شما امکان می دهد گواهی دریافت کنید (دانشجویان واجد شرایط بیش از 35٪ تخفیف دریافت می کنند).

یادگیری کد ممکن است بسیار پیچیده به نظر برسد، اما در واقع، بیشتر در مورد دانستن یک سیستم نسبتاً ساده است (ما در اینجا در مورد کدهای اولیه صحبت می کنیم).

این روزها همه از بلاگرهای مد گرفته تا روزنامه نگاران و حتی فروشندگان eBay به طور مرتب کدنویسی می کنند. در واقع برای نوشتن این مقاله باید با HTML کار می کردیم!

بنابراین، منطقی است که قبل از ورود به بازار کار، حداقل اصول اولیه کدنویسی HTML را یاد بگیرید. خوشبختانه دوره های تحصیلی رایگان در منزل در دسترس است و شما می توانید به محض اینکه زمان را پیدا کردید یک دوره را شروع کنید.

Codecademy یک دوره آنلاین رایگان و آسان برای پیمایش ارائه می دهد که به شما در درک اصول اولیه کمک می کند. و اگر می خواهید فراتر از اصول اولیه پیشرفت کنید، گزینه ای برای پرداخت هزینه اشتراک برای یادگیری کدنویسی پیشرفته تر و کسب مدرک سطح بالاتر وجود دارد.

از آنجایی که بخش زیادی از دنیای کار در حال انتقال به وب است، کدنویسی یکی از با ارزش ترین مهارت هایی است که می توانید از خانه یاد بگیرید – و (به جرأت می توان گفت) حتی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. 

اگر امیدوار به دریافت گواهی در پایان دوره هستید، باید در Codecademy Pro ثبت نام کنید. اما، بررسی کنید که آیا در یک دانشگاه واجد شرایط برای عضویت دانشجویی هستید یا خیر - در این صورت می توانید بیش از 35٪ در قیمت استاندارد ماهانه صرفه جویی کنید.

یادگیری HTML پایه 

یک دوره آموزشی  برای راه اندازی کسب و کار خودتان
دوره توسط: FutureLearn
مدت زمان: دو هفته (دو ساعت در هفته)
صلاحیت: گواهینامه خود Future Learn
هزینه مدرک: 27 پوند (جهت ارتقاء دوره و دریافت گواهینامه).

این دوره توسط دانشگاه لیدز از طریق FutureLearn ارائه می شود، که یک سایت واقعاً منظم است که متعلق به دانشگاه آزاد است.

برنامه "شروع کسب و کار" آنها یک دوره آموزشی آنلاین است که هدف آن آماده کردن جوانان برای دنیای تجارت است (از نظر فنی یک دوره آزمایشی آنلاین برای دانشجویان آینده دانشگاه در نظر گرفته می شود، اما برای همه آزاد است).

این دوره دو هفته ای است و انتظار می رود هفته ای دو ساعت را صرف آن کنید – زمان زیادی از شما نمی گیرد.

این دوره آنلاین رایگان بسیار متنوع است و مقدمه خوبی برای تجارت و کارآفرینی است. مدرکی که به دست می آورید واقعاً می تواند به شما کمک کند تا در برنامه های شغلی آینده متمایز شوید.

گواهینامه دوره کسب و کار برای هر کارفرمایی، صرف نظر از صنعت، عالی به نظر می رسد، زیرا نشان می دهد که شما ذهن کارآفرینی دارید و ابتکار عمل را به کار گرفته اید تا درک کنید که چگونه کسب و کارها واقعاً کار می کنند.

آموزش راه اندازی کسب و کار 

یک دوره معتبر در مورد استراتژی رسانه های اجتماعی
دوره توسط: آلیسون
مدت زمان: دو تا سه ساعت
صلاحیت: گواهینامه خود آلیسون
هزینه گواهی: از حدود 18 پوند.

رسانه‌های اجتماعی در حال حاضر یک مهارت حیاتی در تجارت هستند، بنابراین داشتن صلاحیت در این امر واقعاً به شما کمک می‌کند تا در مقابل کارفرمایان بالقوه متمایز شوید.

گواهی در استراتژی رسانه های اجتماعی در CV شما شگفت انگیز به نظر می رسد. دانش شما از رسانه‌های اجتماعی به عنوان یک فرد جوان در حال حاضر برای کسب‌وکارها ارزشمند است، و چیزی که بسیاری از شرکت‌ها به شدت به دنبال آن هستند.

شما در موقعیت منحصربه‌فردی هستید که می‌توانید به کسب‌وکارها کمک کنید تا بازارهای جوان‌تر (مشتریان آینده‌شان، اگر نه مشتریان فعلی‌شان) را بهتر درک کنند، بنابراین از این به نفع خود استفاده کنید.

و، این دوره رایگان همچنین می تواند به شما کمک کند تا به عنوان یک استالکر حرفه ای در رسانه های اجتماعی درآمد کسب کنید... در صورت تمایل.

استراتژی رسانه های اجتماعی را بیاموزید
 
خدمات به مشتریان صلاحیت رایگان
دوره توسط: Vision2Learn
مدت زمان: نه یا 11 هفته (پیشنهاد مطالعه 10 ساعت در هفته)
صلاحیت: سطح 2 گواهینامه معتبر ملی
هزینه گواهی: رایگان

ممکن است فکر کنید که این دوره فقط برای افرادی که در موقعیت های خدمات مشتری هستند مفید خواهد بود، اما در واقع، خدمات عالی به مشتریان در کل مفید است.

این دوره رایگان را برای تقویت رزومه خود و بهبود ارتباط با همکاران و همچنین مشتریان شرکت کنید.

تا زمانی که دوره را به پایان رساندید، به بسیاری از مهارت های قابل انتقال عالی مجهز خواهید شد.

داشتن این مدرک در رزومه کاری به کارفرمایان نشان می دهد که آداب ارتباط در محل کار را درک کرده و به آنها احترام می گذارید و اگر به راه خود عمل نکنید، به احتمال زیاد جلوی مشتریان خود را پرتاب نمی کنید. اینجا امید است!

مهارت های خدمات مشتری را بیاموزید 

تجزیه و تحلیل و تجسم داده ها با اکسل
دوره توسط: دانشگاه بریتیش کلمبیا (از طریق edX)
مدت زمان: شش هفته (چهار تا شش ساعت در هفته)
صلاحیت: مدرک حرفه ای
هزینه گواهی: 106 پوند.

در حالی که گواهی تایید شده بسیار گران است، خود دوره رایگان است و مهارت های ارزشمندی را برای کار به شما ارائه می دهد.

Microsoft Excel یکی از رایج‌ترین نرم‌افزارهایی است که شرکت‌ها از آن استفاده می‌کنند، بنابراین، حتی اگر فکر می‌کنید از قبل اطلاعات زیادی درباره آن دارید، مطمئناً هیچ ضرری برای یادگیری بیشتر وجود ندارد - به خصوص زمانی که در خانه وقت آزاد دارید.

این دوره به شما مقدمه ای با اکسل می دهد و بحث بحث داده ها، مدیریت صفحه گسترده و تجزیه و تحلیل داده های اولیه را پوشش می دهد - و این واقعیت که توسط یک دانشگاه هدایت می شود قطعا به آن کمک می کند تا در CV شما برجسته شود.

داشتن این مدرک احتمالاً کارفرمایان بالقوه را بسیار علاقه مند می کند. به علاوه، حرفه ای کردن خود به دانش اولیه اکسل، روز اول کار فارغ التحصیلی شما را بسیار آسان‌تر و کمتر عرق می‌کند.

آموزش استفاده موثر از اکسل

 
نحوه درخواست دوره های آنلاین رایگان در کانادا با گواهینامه

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش