راهنمای اخذ پذیرش ازدانشگاه ملی استرالیا: بورسیه های دانشگاه ملی استرالیا برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه ملی استرالیا به عنوان اولین دانشگاه پارلمان استرالیا در سال 1946 تأسیس شد. امروزه این دانشگاه یکی از بهترین مراکز تحقیقاتی کشور است و در سطح جهانی شناخته شده است. بیش از 20000 دانشجو ثبت نام می کنند و این تعداد هر سال بیشتر می شود و این بیانیه را تأیید می کند که این یکی از بهترین سیستم های آموزشی موجود است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

دانشگاه ملی استرالیا در پایتخت کانبرا واقع شده است و آن را به یک جاذبه بزرگتر به خصوص در بین دانشجویان بین المللی تبدیل می کند. موقعیت مکانی همراه با فرصت های شگفت انگیز برای تحصیل و جامعه عالی این دانشگاه را جذاب تر می کند. استرالیا به داشتن ساکنین آرام و راحت معروف است که مطمئن می شوند دانشجویان بین المللی احساس خوبی در خانه دارند. در این مقاله به بررسی بورسیه های تحصیلی دانشگاه ملی استرالیا برای دانشجویان بین المللی خواهیم پرداخت.

دانشجویان بین المللی در ANU
دانشجویان بین المللی به دلیل آموزش با کیفیت بالا در ترکیب با فرصت های سفر شگفت انگیز دانشگاه ملی استرالیا را انتخاب میکند. بیش از 8000 دانشجوی بین‌المللی در آنجا وجود دارد، که آن را به مکانی چندفرهنگی تبدیل می‌کند که گزینه‌های تحقیقاتی عالی و به طور کلی استاندارد بالای زندگی را فراهم می‌کند.

دانشگاه ملی استرالیا برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای دانشجویان بین المللی و همچنین گزینه های توسعه حرفه ای ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین از این نظر منحصر به فرد است که برنامه های ویژه ای مانند مدارک دوبل انعطاف پذیر، مدارک دوبل عمودی و مدارک کارشناسی ارشد دوگانه در دسترس است.

این دانشگاه شگفت انگیز همچنین دارای همکاری بین المللی با بیش از 150 دانشگاه دیگر در سراسر جهان است و برنامه های تبادل نیز یک گزینه است. در کنار این، بورسیه های تحصیلی مختلفی نیز در دسترس است و برنامه معروف یادگیری زبان انگلیسی را فراموش نکنیم.

شهریه ANU برای دانشجویان بین المللی
هزینه تحصیل در دانشگاه ملی استرالیا برای دانشجویان بین المللی بستگی به برنامه یا دوره انتخابی دارد و متفاوت است. متوسط ​​شهریه حدود 36000 دلار در سال است. برخی از برنامه ها مقرون به صرفه تر و برخی گران تر هستند و همه برنامه ها و شهریه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در اینجا موجود است.

دانشگاه ملی استرالیا گران ترین دانشگاه استرالیا محسوب نمی شود، اما هزینه تحصیل در این دانشگاه گران است. هزینه های تحصیل تا حدودی قابل قبول است زیرا دانشگاه کمک های مالی زیادی را برای دانشجویان بین المللی در قالب بورسیه و کمک هزینه ارائه می دهد.

راهنمای پذیرش بین المللی در دانشگاه ملی استرالیا
همانطور که در بالا ذکر شد دوره ها و برنامه های زیادی در دانشگاه ملی استرالیا وجود دارد و دانشجویان بین المللی می توانند به یکی از سه روش زیر درخواست دهند:
 
پس از درخواست، یک فرآیند ارزیابی وجود دارد که در اینجا به تفصیل توضیح داده شده است.

هزینه درخواست
هزینه درخواست 100 دلار است.

شرایط پذیرش در دانشگاه ملی استرالیا برای دانشجویان بین المللی
پذیرش برای یکی از برنامه های دانشگاه ملی استرالیا با رشته انتخابی متفاوت است. الزامات اکثر برنامه ها به تحصیلات قبلی و موفقیت تحصیلی بستگی دارد، همچنین برخی از برنامه ها نیاز به تست و مصاحبه اضافی دارند. حتی اگر دانش آموز واجد شرایط برنامه ترجیحی نباشد، باز هم می تواند در دوره دیگری که شرایط لازم را داشته باشد ثبت نام کند.

الزامات زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی مهم ترین است، زیرا این یک مرحله اجباری برای تحصیلات بیشتر است. بسته به برنامه انتخابی، نمرات آزمون انگلیسی مورد نیاز متفاوت است.

رتبه بندی دانشگاه های ملی استرالیا
این دانشگاه همیشه در صدر فهرست در سراسر جهان بوده است و به عنوان معتبرترین و بهترین دانشگاه رتبه یک در استرالیا را دارد. همچنین، دانشگاه ملی استرالیا بر اساس رتبه بندی جهانی اشتغال پذیری جهانی آموزش عالی تایمز در رتبه 15 قرار دارد. این دانشگاه بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 در رتبه 31 جهان قرار دارد.
 
کدام دوره ها و رشته های تحصیلی برای اقامت دائم استرالیا واجد شرایط هستند؟
راهنمای-اخذ-پذیرش-ازدانشگاه-ملی-استرالیا-بورسیه-های-دانشگاه-ملی-استرالیا-برای-دانشجویان-بین-المللینرخ پذیرش دانشگاه ملی استرالیا
نرخ پذیرش در دانشگاه ملی استرالیا حدود 35٪ است، به این معنی که دانشگاه در مورد دانشجویان جدید کاملاً گزینشی است، اما از طرف دیگر، ورود به این دانشگاه غیرممکن نیست. این برای دانشجویان بین المللی بسیار مفید است. رقابت شدید است اما هدف دست یافتنی است.

اکثر دانشگاه‌هایی که در رتبه‌های بالاتر از دانشگاه ملی استرالیا قرار دارند، نرخ پذیرش پایینی دارند، که نشان می‌دهد تعداد زیادی از دانشجویان متقاضی هستند، اما تنها تعداد کمی از منتخب‌ها ثبت نام کرده‌اند. درخواست همیشه با سایر دانشجویان مقایسه می شود و آنهایی که بهترین دستاوردهای تحصیلی را دارند پذیرفته می شوند.

بورسیه های دانشگاه ملی استرالیا برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های کارشناسی

1. ANU Chancellor’s International Scholarship

مبلغ بورسیه: تا 25000 دلار
این یکی از محبوب ترین و متنوع ترین بورسیه های ارائه شده در دانشگاه ملی استرالیا است زیرا برای دانشجویان بین المللی که در هر برنامه ای ثبت نام می کنند، در دسترس است، فرقی نمی کند در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشد.

برای واجد شرایط بودن برای این بورسیه تحصیلی دانشگاه ملی استرالیا، دانشجو باید یک دانشجوی بین المللی باشد که در داخل یا خارج از استرالیا زندگی می کند، با پیشنهاد پذیرش برای یکی از برنامه ها. این بورسیه تحصیلی برای دانشجویانی که بورسیه دیگری دریافت می کنند در دسترس نیست.


2. 10kclub.io Scholarship

مبلغ بورسیه: 10000 دلار برای هر بورس تحصیلی (پرداخت به عنوان کمک هزینه دو پرداخت مساوی)
هدف این بورسیه کمک به دانشجویان در سال های بعدی تحصیل در مقطع کارشناسی است. شرط اجباری این است که دانشجو در رشته علوم کامپیوتر مشغول به تحصیل باشد. این بورسیه تحصیلی در دانشگاه ملی استرالیا به صورت کمک هزینه تحصیلی با هدف پرورش روحیه تفتیش گر و کمک به ذهن های نوآور، چه ملی و چه بین المللی است.

دانشگاه ملی استرالیا بسته به دوره و برنامه، تعداد زیادی بورسیه تحصیلی مختلف را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. همه بورسیه های موجود اینجا هستند.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی


1. ANU Excellence Scholarship Program

مبلغ بورسیه: 5000 دلار تخفیف شهریه برای سال اول + 10٪ تخفیف برای سال های بعد
این بورسیه برای نتایج تحصیلی عالی و دانشجویان متعهدی است که ثابت کردند یکی از بهترین ها هستند و همچنین دانشجویان خارج از کشور محسوب می شوند. این کمک هزینه برای دانشجویانی که برای اولین بار ثبت نام می کنند و شرایط شهروندی و برنامه را مطابق با جدول رشته تحصیلی منتشر شده دارند، در دسترس است.
 

2. ANU Global Diversity Scholarship

مبلغ بورسیه: 18750 دلار سالانه
بورسیه تحصیلی تنوع برای حداکثر 100 دانشجوی بین المللی در تلاش برای ترویج تنوع و یک محیط چند فرهنگی ارائه می شود. این بورس تحصیلی در دانشگاه ملی استرالیا به برنامه انتخابی بستگی ندارد، بلکه به یکی از کشورهایی که در این وب سایت در زیر مناطق منبع تنوع هدفمند ANU فهرست شده است، بستگی ندارد. درخواست جداگانه ای لازم نیست زیرا دانشجویان به طور خودکار بر اساس درخواست عمومی دانشگاه در نظر گرفته می شوند.

بیش از 70 بورسیه تحصیلی ANU برای دانشجویان بین المللی که به تحصیلات تکمیلی می روند در دسترس است. شما می توانید همه آنها را که در اینجا لیست شده است مشاهده کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

به طور کلی، دانشگاه ملی استرالیا جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان و رتبه یک در استرالیا توجیه می کند. آنها فرصت های شگفت انگیزی را برای دانشجویان بین المللی با دوره ها و برنامه های مختلف ارائه می دهند که با کمک هزینه های تحصیلی و کمک های مالی قابل توجه کمک می کند. علاوه بر این، استرالیا یکی از مقاصد برتر برای سفر و تحصیل است، زیرا محیط آن شگفت انگیز است و مردم بسیار دوستانه هستند. مدارک تحصیلی در اینجا درهای زیادی را باز می کند و در زمینه اشتغال به شما برتری می دهد، زیرا این دانشگاه در سراسر جهان شناخته شده است.


امیدوارم این مقاله در مورد بورسیه های تحصیلی دانشگاه ملی استرالیا برای دانشجویان بین المللی مفید بوده باشد. همچنین می توانید از صفحه بورسیه های ویکی گرام دیدن کنید.
 
تحصیل در دانشگاه های استرالیا با حداقل نمره آیلتس
سخت ترین دانشگاه ها برای اپلای: 5 دانشگاه در استرالیا با کمترین میزان پذیرش


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
12 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
1 سال پیش