نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام شد

به گزارش ویکی گرام، نحوه برگزاری امتحانات پایانی نیمسال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرنگار مهر، سید حیدر میر فخرالدینی معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای دربخشنامه‌ای به رؤسای واحدهای استانی دانشگاه، دانشکده و آموزشکده‌های این دانشگاه نحوه برگزاری امتحانات پایانی نیمسال تحصیلی ۱۴۰۱۱۴۰۰ را اعلام کرد که به شرح زیر است:

۱- آزمون پایانی تمامی «دروس نظری و بخش نظری دروس نظری -عملی» برای تمامی دانشجویان در کلیه واحدهای استانی و مراکز تابعه به‌صورت مجازی برگزار شود.

۲- در خصوص «دروس عملی و بخش عملی دروس نظری -عملی»

۱-۲ برای دانشجویانی که در نیمسال جاری با اخذ مجوزهای لازم و رعایت تمامی ضوابط این دروس را به‌صورت حضوری آموزش دیده و یا می‌بینند آزمون پایانی می‌بایست، در پایان دوره برگزاری آموزش حضوری، و با رعایت دستورالعمل‌های مربوطه، صرفاً به‌صورت حضوری برگزار شود.

۲-۲ برای دانشجویانی «به‌ویژه دانشجویان غیربومی» که به دلایل موجهی ناشی از شرایط کرونایی، امکان شرکت در کلاس و یا آزمون پایانی دروس مذکور و به‌صورت حضوری نداشته یا ندارند، آموزش و آزمون پایانی این دروس می‌بایست، همانند نیم سال اخیر با تدابیر مراکز تابعه و تأیید واحدهای استانی و با بهره‌گیری از روش‌های مؤثر برگزار شود.
 
تقویم آموزشی امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها اعلام شد
اساتید دانشگاه در پساکرونا برای آموزش مجازی امتیاز ویژه می‌گیرند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش