لزوم بررسی مصوبه دو مرحله ای شدن کنکور از سوی شورای سنجش و پذیرش برای سال ۱۴۰۲

به گزارش ویکی گرام، طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی کنکور باید دو مرحله ای شوند و این مسئله هنوز به طور کامل برای دانش آموزان روشن نشده است. 

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

وزیر آموزش و پرورش می گوید کنکور یک استرس اعظم است در این بین منادی سفیدان رئیس کمیسیون مجلس گفته که ما نفهمیدیم که برای برگزاری کنکور  قانون آنها باید اجرا شود یا قانون مجلس و هنوز در خصوص سهمیه ها هیچ گونه تصمیمی گرفته نشده است.

کبگانیان نائب رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی می گوید سازمان سنجش باید مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه دو مرحله ای شدن کنکور برای سال ۱۴۰۲ را بررسی کند. شورا نمی تواند ریز آیین نامه ها را بنویسد و مصوبات شورا لازم را به ما بگویند تا هرچه سریع تر تصمیم گیری شود.

کبگانیان بیان کرد: دستگاه های اجرایی کاری نکنند که کار به سازمان بازرسی کل کشور کشیده شود.
 
۴۰ درصد بیکاران کشور فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند
جزئیات پانزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش