هزینه تحصیل در ایرلند در سال 2022-2023

چند دلیل برای تحصیل در ایرلند وجود دارد، این دلایل از انگیزه عظیمی که بخش آموزشی از دولت دریافت می کند تا کیفیت دوره های ارائه شده را شامل می شود. یک محیط مدرن، پر جنب و جوش، امن و مطمئن باید مطمئن باشید که در محیطی بی عیب و نقص زندگی خواهید کرد که شما را قادر به زندگی، تحصیل و کار می کند.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

با وجود تعداد زیادی از شرکت های چند ملیتی برجسته که پایگاه خود را در کشور راه اندازی کرده اند، شانس شما برای دستیابی به شغل بالاست.

از همه دلایلی که ممکن است برای تحصیل در ایرلند در نظر بگیرید، ماهیت اقتصادی ساختار دوره بدون کاهش کیفیت آموزش ارائه شده نکات قانع کننده ای است.

تصمیم برای تحصیل در خارج از کشور بسیار مهم است، این تصمیم به خودی خود شامل مقدار زیادی از الزامات است که باید انجام دهید. جزء هزینه این تصمیم جدایی ناپذیر است. به نظر می رسد این مقاله به شما کمک می کند تا در تمام الزامات هزینه ای که باید هنگام درک هزینه تحصیل در ایرلند رعایت کنید، بررسی کنید.
 
9 سوال مهم که باید قبل از تحصیل در خارج از کشور از خود بپرسید
این آزمون ها می تواند در اخذ پذیرش شما از دانشگاه های خارجی کمک کند
بهترین رشته های تحصیلی در سال 2021/2022 - بهترین مدارک دانشگاهی برای استخدام

هزینه تحصیل در ایرلند در سال 2021-20221.jpg
هزینه های تحصیل
هزینه تحصیل در کالج های ایرلند به موسسه و برنامه بستگی دارد. جدول زیر به نظر می رسد مقدار شاخصی را در مورد ساختار هزینه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بسته به دوره ارائه دهد.
 
 Course  Average Fees (Per Year/Approx)
 Medicine and related fields  €12035-€51635
 Engineering  €10000-€21600
 Science and Technology  €10000-€21600
 Business-related courses  €10000-€30000
 Humanities and Arts  €10000-€20000

هزینه های اقامت
سیستم آموزش عالی در ایرلند به عنوان آموزش سطح سوم یا آموزش عالی شناخته می شود.

این موسسات معمولاً خوابگاه های دانشجویی در محوطه دانشگاه ارائه می دهند که مجهز به امکاناتی است که شامل مغازه ها، خشکشویی ها، رستوران ها و موارد دیگر می شود.

شما همچنین می توانید در اقامتگاه های اجاره ای خود پذیرایی زندگی کنید که در بسیاری از موارد با دانشجویان دیگر مشترک است.

به طور مشابه، اقامتگاه های خانواده میزبان نیز ارائه می شود. این یک فرصت عالی برای شما است تا خودتان را در فرهنگ و جامعه محلی جذب کنید. شما معمولا اتاق خود را همراه با مواد غذایی برای غذا دارید.

هزینه ای که برای اقامت متحمل می شوید تا حد زیادی به نوع محل اقامت شما و موقعیت آن بستگی دارد. می توانید انتظار داشته باشید که مبلغ تقریبی 427 یورو در ماه هزینه کنید.

هزینه ویزا
برای اینکه بتوانید در ایرلند تحصیل کنید باید ویزای تحصیلی داشته باشید. شما ملزم به پرداخت هزینه درخواست برای همان هستید. هزینه درخواست ویزا برای تحصیل در ایرلند تقریباً 60 یورو است.

هزینه های زندگی
به عنوان یک دانشجوی بین المللی، احتمالاً مخارج زندگی خاصی را متحمل خواهید شد. مهم است که نسبت معینی از بودجه خود را برای چنین هزینه هایی کنار بگذارید. می توانید از خودتان انتظار داشته باشید که تقریباً 28 یورو برای خدمات آب و برق خرج کنید. این غیر واقعی است که فرض کنیم فقط در خانه غذا می خورید، چندین مورد از این قبیل وجود دارد که در طی آن در نهایت یک وعده غذایی در رستوران می خورید، هزینه آن ممکن است تقریباً به 167 یورو برسد. منابع موجود برای دانشگاه تا حد زیادی به دوره متقاعدسازی شما بستگی دارد، می توانید انتظار داشته باشید که تقریباً 70 یورو هزینه کنید. در حالی که در کالج های ایرلند تحصیل می کنید، احتمالاً با عزیزان خود در خانه تعامل خواهید داشت، بنابراین هزینه های شبکه تلفن همراه ممکن است تقریباً 31 یورو باشد.

به عنوان یک دانشجو احتمالاً هزینه خرید داروها را متحمل خواهید شد که هزینه نشان دهنده آن 41 یورو است. تجربه اجتماعی جزء مهمی از تجربه دانشگاهی در ایرلند است، از خودتان انتظار داشته باشید که در طول سفرهای اجتماعی حدود 75 یورو خرج کنید.

بیمه سلامت
به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما تحت پوشش هیچ گونه مراقبت پزشکی رایگان خارج از دانشگاه نیستید. این بدان معنی است که شما باید شرایط خود را برای بیمه خصوصی تهیه کنید. نه تنها از نظر صرفه جویی در هزینه های پزشکی، به بیمه درمانی نیاز دارید، بلکه حتی در هنگام درخواست ویزای دانشجویی نیز باید مدرکی برای اثبات آن ارائه شود. هزینه های شاخص بیمه درمانی در ایرلند بین 500 تا 800 یورو متغیر است.

حمل و نقل
تعدادی از شرکت های خصوصی در سراسر کشور خدمات اتوبوسرانی و اتوبوس را ارائه می دهند. قطار ایرلندی، اتوبوس دوبلین، DART و LAUS امکانات حمل و نقل خاصی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. با مدرک هویت دانشجویی می توانید از تخفیف برخوردار شوید. کارت سفر دانشجویی یک کارت شناسایی دانشجویی و کارت تخفیف است که تا 40 درصد تخفیف های منحصر به فرد ارائه می دهد. شما همچنین می توانید برای دریافت مجوز اقدام کنید، هزینه تقریبی آن بین 12 تا 15 یورو است.

با ایده ارائه شده از چارچوب هزینه در کشور، تصمیم شما برای تحصیل در ایرلند قطعا ساده خواهد شد.
 
در ایرلند بدون آیلتس تحصیل کنید/ دانشگاه های بدون آیلتس
خبرهای خوب برای دانشجویان بین المللی: قوانین ویزای کار پس ازتحصیل آنلاین در ایرلند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش