اعزام دانشجویان علمی کاربردی به آلمان برای گذراندن دوره مهارتی

به گزارش ویکی گرام، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعزام دانشجویان به آلمان برای گذراندن دوره مهارتی شش ماهه برای اولین بار در طول ۲۹ سال فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی خبرداد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری مهر محمد حسین امید در آئین استقبال از نو دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی، گفت: دانشجویان در انتخاب این دانشگاه بهترین انتخاب را کرده‌اند. برای پیشرفت کردن و کارآفرین بودن دانشگاه جامع علمی کاربردی بهترین دانشگاه برای شما است.

وی در ادامه به ارائه برخی از ویژگی‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی پرداخت و گفت: رشته‌های این دانشگاه بر اساس نیازهای شغلی جامعه طراحی شده است که هدف اصلی آن تربیت نیروهای مهارتی می‌باشد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی نیروهای متخصص تربیت می‌کند ابراز کرد: دوره‌های درسی این دانشگاه طوری برنامه ریزی شده است که دانشجو بعد از دانش آموختگی دغدغه شغلی نداشته باشد و کارآفرین تربیت شود و علاوه بر اینکه خود صاحب شغل می‌شود برای دیگران نیز شغل ایجاد کند.

وی به اقدامات انجام شده این دانشگاه در دوران کرونا اشاره کرد و گفت: در حوزه‌های پژوهشی، رویدادهای شتاب، جشنواره‌های علمی، فرهنگی، ورزشی و دانشجویی فعالیت‌های بسیار خوبی در سطح کشور انجام دادیم که در هیچ دانشگاهی با این کیفیت و کمیت شاهد برگزاری آنها نبودیم.

وی به ظرفیت‌های بالای مراکز رشد و رویدادهای شتاب در مراکز آموزشی اشاره کرد و گفت: این مراکز جایی هست که ایده‌های شما را به عمل تبدیل می‌کند.

امید در خصوص مراکز نوآوری و اهمیت آنها ادامه داد: دانشجویانی که ایده دارند می‌توانند در مراکز رشد و شرکت در رویدادهای شتاب ایده‌های خود را به عمل و ثروت تبدیل نمایند.

وی به تفاهم نامه‌های بین المللی نیز اشاره کرد و گفت: اعزام دانشجویان به آلمان برای گذراندن دوره مهارتی شش ماهه برای اولین بار در طول ۲۹ سال فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام شده است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار امیدواری کرد مهارت آموزی های دانشجویان در ارتقای کیفیت زندگی و بهبود معیشت و شغلی آنها مؤثر باشد.

وی خطاب به رؤسای مراکز آموزشی گفت: در برگزاری کلاس‌های حضوری پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را حتماً رعایت کنید تا به سلامتی، از اپیدمی کرونا عبور کنیم.

➕  بیشتر بخوانید:
کدام دانشجویان امسال خوابگاه دارند؟
ایجاد سیستم جدید پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری به شیوه استاد محور

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش