لیست جدید مشاغل مورد نیاز ایالت استرالیای جنوبی DAMA2 در سه دسته مشاغل اعلام شد

ایالت استرالیای جنوبی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که برنامه مهاجرتی خود در قالب ویزای داما ۲ را در دو منطقه : متروپولیتن ( آدلاید ) و نواحی ریجنال در سه دسته شغلی :

۱. مشاغل مربوط به کشاورزی : ۴۵ کد شغلی
۲. مشاغلی که در متروپولیتن نیاز است با ۶۵ کد شغلی
۳. مشاغلی که برای نواحی ریجنال نیاز است با ۱۵۰ کد شغلی

بروزرسانی کرده و آماده پذیرش میباشد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

لیست جدید مشاغل مورد نیاز ایالت استرالیای جنوبی DAMA2 در سه دسته مشاغل
شروع مجدد اسپانسری ایالت استرالیای جنوبی و اعلان ۲۵۲ رشته و تخصص جدید جهت ویزاهای داما۲ ، همزمان با شروع سال مالی جدید

ایالت استرالیای جنوبی برای ۲۵۲ رشته و تخصص جدید جهت ویزاهای داما ۲ اعلان کرده است که فرصت بسیار خوبی برای متقاضیان می باشد که تا قبل از پر شدن ظرفیت سریعتر اقدام کنند.

سطح زبان مورد نیاز برای این ۲۵۲ رشته متغیر و بسته به نوع رشته ممکن است معادل سطح زبان آیلتس ۵.۵ ، ۵ ، ۴.۵ ، ۴ و یا ۳.۵ یا ۳ باشد.

این ۲۵۲ رشته و تخصص جهت ویزاهای DAMA 2 جهت منطقه استرالیای جنوبی اعلان گردیده است که شامل طیف وسیعی از رشته های تخصصی ، نیمه تخصصی می باشند که این ۲۵۲ رشته در لیست رشته های اسپانسری ۲۷۵ رشته فوق جهت اسپانسری ویزاهای اسکیلد مایگریشن نمی باشند و بنابراین فرصت بسیار مناسبی جهت متقاضیانی می باشند که تا کنون امکان اقدام جهت ویزاهای کاری و تخصصی نداشته اند. ویزاهای داما ۲ ، ۵ ساله و از طریق ساب کلاس ۴۸۲ اقدام می شوند.

قابل توجه افرادی که از سازمان TRA اسسمنت دارند، اکثر مشاغلی که سال گذشته بسته بودند، امسال باز شده اند. ویزای ۱۹۰ و ۴۹۱ و ۴۸۲ و DAMA2 ایالت استرالیای جنوبی گزینه بسیار خوبی برای افراد متخصص و ماهر و نیمه ماهر است که قصد پیشرفت شغلی همزمان با تجربه زندگی در یک کشور زیبا را دارند.
 
نحوه امتیاز بندی ویزای ۴۹۱ استرالیا
مدت زمان پروسه دریافت ویزا و مهاجرت استرالیا اعلام شد

استرالیا: پردرآمدترین مشاغل در سال های آینده کدام خواهد بود؟

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
7 روز پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
5 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
11 ماه پیش