10 بورسیه تحصیلی برتر برای دانشجویان بین المللی در کانادا

کانادا یکی از مقاصد پس از تحصیل برای دانشجویان بین المللی است و به همین دلیل، رقابت بسیار بیشتری برای اخذ پذیرش تحصیلی در کانادا از طریق بورسیه تحصیلی یا حمایت مالی شخصی وجود دارد. اگر واقعاً مایل به دستیابی به رویای تحصیل در خارج از کشور هستید، این مطلب بسیار جالب و مفید خواهد بود.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

این لیستی از 10 بهترین بورسیه های برتر کارشناسی برای دانشجویان بین المللی در کانادا است:

بورسیه های تحصیلات تکمیلی در کانادا Dalhousie University Scholarships
بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی/داخلی فعلی و آینده نگر در هر سطحی که در دانشگاه Dalhousie در Halifax تحصیل می کنند.

بورسیه های تحصیلی فریلی دیکنسون برای دانشجویان بین المللی
 بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در تمام سطوح، تحصیل در کانادا در دانشگاه Fairleigh Dickinson در ونکوور. شما به سادگی می توانید برای پذیرش در دانشگاه دیکنسون اقدام کنید، پس از پذیرش، می توانید برای درخواست بورس تحصیلی اقدام کنید.

کمک های مالی و جوایز دانشگاه سیمون فریزر
برای دانشجویان داخلی و خارجی که در حال تحصیل یا برنامه ریزی برای تحصیل در دانشگاه سیمون فریزر هستند، آزاد است.

بورسیه های بین المللی دانشگاه کوئینز
برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کانادا در دانشگاه کویینستون، انتاریو باز است. برخی از جوایز فقط برای دانشجویانی از هند، پاکستان و ایالات متحده باز است، اما به تنهایی، برخی از آنها برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان نیز باز است.

بورسیه های بین المللی دانشگاه وسترن
بورسیه های تحصیلی مختلف کانادایی به دانشجویان بین المللی ارائه می شود که در دانشگاه وسترن انتاریو تحصیل می کنند.

بورسیه های بین المللی Lester B. Pearson
برنامه بورس تحصیلی بین المللی Lester B. Pearson در دانشگاه تورنتو به عنوان یکی از بهترین بورسیه های کارشناسی برای دانشجویان بین المللی در کانادا در نظر گرفته شده است تا دانشجویان بین المللی را که پیشرفت تحصیلی و خلاقیت استثنایی از خود نشان می دهند و در مدرسه خود به عنوان رهبر شناخته می شوند، به رسمیت بشناسد. این بورسیه شهریه، کتاب، هزینه های جانبی و حمایت کامل از اقامت را به مدت چهار سال پوشش می دهد.

برنامه بورسیه تحصیلی بین المللی دانشگاه یورک
دانشجویان بین المللی که دارای سوابق عالی تحصیلی هستند و در دانشگاه یورک پذیرفته شده اند واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی به ارزش 60،000 دلار-100،000 دلار برای یک دوره چهار ساله هستند.

بورسیه های ورودی دانشگاه کارلتون برای دانشجویان بین المللی
کارلتون بورس تحصیلی جزئی به ارزش 4000 دلار - 16000 دلار به دانشجویانی که معیارهای متوسط ​​پذیرش 80 and و بالاتر را دارند، ارائه می دهد.

بورسیه های دانشگاه بریتیش کلمبیا برای دانشجویان بین المللی
UBC به عنوان یکی از بهترین بورسیه های کارشناسی برای دانشجویان بین المللی در کانادا، با اختصاص بیش از 10 میلیون دلار CAD به جوایز، بورسیه ها و سایر اشکال کمک مالی برای دانشجویان بین المللی کارشناسی، پیشرفت تحصیلی دانشجویان برجسته از سراسر جهان را به رسمیت می شناسد.

بورسیه های تحصیلی ورودی بین المللی کالج هامبر
هامبر بورسیه های تحصیلی کامل و جزئی تجدیدپذیر را به دانشجویان بین المللی جدید ارائه می دهد که در سپتامبر و ژانویه هر سال شروع می شوند.

اگر به طور جدی قصد تحصیل در کانادا را دارید، یکی از این بهترین بورسیه های کارشناسی برای دانشجویان بین المللی در کانادا باید به نفع شما باشد.
 
ورود به کدام دانشگاه ها در کانادا راحت تر است؟
کارآمدترین رشته های تحصیلی با فرصت های شغلی خوب در کانادا 2021-2022
چگونه می توان به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا شغلی با ارزش پیدا کرد؟

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش