آخرین مهلت ورودی های جدید دکتری برای اخذ معافیت تحصیلی

 دانشگاه خوارزمی خطاب به پذیرفته شدگان نهایی مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) این دانشگاه اعلام کرد: تمام مراحل ثبت نام بصورت غیر حضوری بوده و نیاز به مراجعه به دانشگاه نیست و پذیرفته شدگان تمامی اطلاعیه‌های ثبت نام را از طریق سایت (www.khu.ac.ir) پیگیری کنند.

همچنین دانشجویان مشمول خدمت مقدس سربازی که تاکنون جهت دریافت معافیت تحصیلی خود در سامانه www.epolice.ir ثبت نام نکرده‌اند در اسرع وقت وارد این سامانه شده و ثبت نام کنند.

دانشجویان مشمول تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ فرصت دارند تا برای معافیت تحصیلی خود اقدام کنند در غیر این صورت عواقب عدم ثبت نام به عهده خود دانشجو است. دانشجویانی که معافیت تحصیلی خود را دریافت کرده‌اند باید آن را به آدرس الکترونیکی اعلام شده ارسال کنند.

➕  بیشتر بخوانید:
شرایط کلی جذب هیئت علمی در سال 1400 چیست؟
جزئیات ثبت نام پذیرفته‌شدگان دکتری وزارت بهداشت اعلام شد

جزئیات شهریه پردیس دانشگاه های علوم پزشکی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
10 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش