شرکت در کلاس حضوری برای دانشجویان اختیاری است

به گزارش ویکی گرام، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در دیدار با نمایندگان دانشجویان از آموزش ترکیبی (حضوری و مجازی) خبر داد و گفت: شرکت در کلاس های حضوری بصورت اختیاری است.
 

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، جلسه‌ای با حضور دکتر محمدمهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه و مدیران حوزه آموزش با نمایندگان انجمن اسلامی دانشجویان (۱۳۴۸) و اعضای شورای صنفی دانشجویان در خصوص طرح مسائل آموزشی و مشکلات دانشجویان برگزار شد.

مواردی در خصوص وضعیت آموزشی و تشکیل کلاس‌های درسی بصورت حضوری و مجازی در ترم آینده، شهریه دانشجویان، ارزشیابی اساتید از سوی دانشجویان، وضعیت کارآموزی، نحوه ثبت نام دانشجویان جدید الورود، همکاری دانشجویان در طرح واکسیناسیون از سوی نمایندگان دانشجویان انجمن اسلامی مطرح شد.

همچنین مواردی از قبیل نحوه بازگشایی، نسبت تعداد اعضای هیأت علمی دانشکده‌ها با دانشجویان در دانشکده‌های مختلف، تاکید به اجرای مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه در خصوص حق الزحمه کار دانشجویی دانشجویان و مشکلات خاص دانشجویان دانشکده‌های دندانپزشکی و توانبخشی از سوی اعضای شورای صنفی دانشجویان عنوان شد.

دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه توضیحات مفصلی در خصوص سوالات و پیشنهادات مطروحه ارائه نمودند و مقرر شد موارد لازم از طرف حوزه معاونت آموزشی پیگیری گردد.

دکتر محمدمهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بررسی موارد مطروحه و پیشنهادات، به ارائه توضیحاتی در این خصوص پرداخت و در ادامه دستورات لازم برای موارد قابل پیگیری را صادر کرد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از آموزش ترکیبی (حضوری و مجازی) و ادامه آموزش از طریق سامانه نوید در سال تحصیلی جدید خبر داد.

وی درباره حضور دانشجویان گفت: با گسترده شدن واکسیناسیون دانشجویان و اعضای خانواده‌های آنها کم کم به سمت حضوری شدن پیش می‌رویم. البته شرکت در کلاس‌های حضوری بصورت اختیاری است و دانشجویان تهرانی و دانشجویانی که نیاز به خوابگاه ندارند می‌توانند حضوری در کلاس‌ها شرکت کنند.

صدوقی در ادامه از ثبت نام دانشجویان جدید الورود به صورت مجازی طبق روال سال گذشته خبر داد.

➕  بیشتر بخوانید:
فراخوان کمک هزینه پژوهشی برای دانش پژوهان ارشد و دکتری منتشر شد
شیوه نامه‌های بهداشتی برای سال تحصیلی جدید به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
10 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
10 ماه پیش