تحصیل دکتری در دانشگاه علامه طباطبایی چقدر هزینه دارد؟

به گزارش ویکی گرام، بر اساس دستورالعمل ثبت نام ورودی‌های دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، ثبت نام همه پذیرفته شدگان در دو مرحله الکترونیکی و ارسال مدارک صورت می‌گیرد.
 

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه


بر این اساس ثبت نام الکترونیکی دانشجویان تا روز سه شنبه ۹ شهریور انجام شده و کلیه پذیرفته شدگان موظف بودند با ورود به سامانه آموزشی گلستان به نشانی https://ems.atu.ac.ir/ نسبت به ثبت نام در بازه زمانی تعیین شده اقدام کنند.

پذیرفته شدگانی که حین ثبت نام کنکور دکتری، دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده‌اند، باید فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر را تکمیل و اسکن کنند.

پذیرفته شدگان سهمیه مربی با استفاده از سهمیه ۱۰ درصد مازاد بر ظرفیت آزاد در صورت نیاز دانشگاه محل خدمت به تخصص ایشان با رعایت آیین نامه‌های داخلی و امکان انجام تعهدات بعد از فارغ‌التحصیلی، موظف به تامین شهریه حداکثر به مدت چهار و نیم سال از سوی دانشگاه محل خدمت، حسب مصوبه هیات امنای دانشگاه محل تحصیل هستند. در غیر این صورت تامین شهریه تحصیلی بر عهده خود مربی است.

پـذیرفته شدگان دوره نوبت دوم و پردیس دانشگاهی باید مــبلغ شهریه را علی الحساب به صورت آنلاین در زمان ثبت نام الکترونیکی از طریق درگاه‌های اینترنتی پرداخت کنند.

بر این اساس دانشجویان رشته‌های علوم انسانی برای نوبت دوم باید حدودا ۸ میلیون تومان و سایر گروه‌ها نیز ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان شهریه بپردازند، برای ثبت نام در رشته‌های علوم انسانی پردیس دانشگاه علامه طباطبایی نیز باید ۱۱ میلیون و ۵۰۰ و برای سایر گروه‌ها نیز ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پرداخت شود.

هزینه صدور کارت دانشجویی ۲۰ هزار تومان است که در زمان ثبت نام الکترونیکی از طریق درگاه‌های اینترنتی قابل پرداخت است. مراحل پرداخت هزینه صدور کارت دانشجویی مطابق دستورالعمل پرداخت شهریه است و کلیه دانشجویان ملزم به پرداخت آن هستند.

کلیه پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، ضروری است پس از ثبت نام الکترونیکی و انجام مرحله اول، مدارک زیر را تا ۱۶ شهریور به دانشگاه ارسال کنند.

مدارک لازم شامل اصل معرفی نامه از معاونت آموزشی دانشگاه محل خدمت مبنی بر موافقت با ادامه تحصیل، به علاوه حکم کارگزینی سال ۱۴۰۰ برای پذیرفته شدگان سهمیه مربی) استفاده از این سهمیه مخصوص مربیان رسمی دانشگاه های کشور است، البته مربیان پیمانی مجاز به استفاده از این سهمیه نیستند.

ثبت نام پس از طی دو مرحله (الکترونیکی و ارسال مدارک) قطعیت می‌یابد و در صورتی که هر یک از مراحل طبق زمانبندی اعلام شده طی نشود، به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد و کلاس‌های دانشجویان جدیدالورود پذیرفته شده نیمسال اول از روز شنبه مورخ ۲۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

➕ بیشتر بخوانید:
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری مشخص شد
رشته ها و مواد امتحانی کنکور دکتری سال ۱۴۰۱ اعلام شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش