استرالیا: پردرآمدترین مشاغل در سال های آینده کدام خواهد بود؟

استرالیا مقصد برتر برای کار در خارج از کشور است و عوامل زیادی به نفع آن است. این کشور دارای اقتصاد پررونق و سرانه تولید ناخالص داخلی بالا است و بسیاری از گزینه های ویزای کار را برای کارگران خارجی ارائه می دهد. جدا از این، استرالیا شیوه زندگی جذاب، حقوق و دسترسی به آموزش با کیفیت را ارائه می دهد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

استرالیا همیشه از کارگران مهاجر استقبال کرده و فرصت های جذابی را برای ایجاد شغل ارائه می دهد. بسیاری از کارگران مهاجر سالانه برای ویزای کار اقدام می کنند. بهترین روش برای جستجوی شغل و اخذ ویزای کار، درخواست از طریق برنامه مهاجرت ماهر است. تحت این برنامه، مشاغل مورد تقاضا در لیست مشاغل ماهر (SOL) ذکر شده است.

SOL به طور مرتب توسط وزارت امور داخلی (DOHA) به روز می شود و لیست فعلی بیش از 200 شغل دارد. این لیست به طور مرتب به روز می شود و به شما کمک می کند تا دریابید که آیا مهارت های شما مورد نیاز است یا خیر و شانس خود را برای یافتن شغل در استرالیا پیدا خواهید کرد. در اینجا لیستی از 10 حرفه پردرآمدترین در استرالیا آورده شده است:

➕ بیشتر بخوانید:
کار در خارج از کشور: 5 وب سایت عالی برای یافتن شغل در خارج از کشور
استرالیا-پردرآمدترین-مشاغل-در-سال-های-آینده-کدام-خواهد-بود
1. طراح سیستم های فناوری اطلاعات:
میانگین حقوق: 139،690 AUD
طراحان سیستم مسئول طراحی، ساخت و آزمایش شبکه های فناوری اطلاعات داخلی سازمان ها هستند. این نقش به سطح بالایی از تخصص فنی نیاز دارد و بنابراین دستمزد بالایی را در بر می گیرد.

2. مدیر مهندسی:
میانگین حقوق: 132،350 استرالیا
حقوق و دستمزد به رشته مهندسی که در آن کار می کنید بستگی دارد، اما مدیران مهندسی معمولاً دستمزد بالایی به ویژه حقوق مربوط به بخش نفت، گاز و انرژی دریافت می کنند. مهندسان شیمی و مهندسان معدن معمولاً حقوق خوبی دریافت می کنند.

3. مدیر فناوری اطلاعات:
میانگین حقوق: 125،660 استرالیا
با توجه به اینکه فناوری نقش مهمی در مشاغل دارد، مدیران فناوری اطلاعات یکی از جنبه های مهم ارتباط بین تخصص فنی و توسعه کسب و کار هستند. آنها در درک نیازهای سازمان خوب هستند و پیشنهاد می دهند که چگونه می توان از فناوری برای برآوردن این نیازها استفاده کرد.

4. امنیت فناوری اطلاعات:
میانگین حقوق: 124،190 استرالیا
امروزه شرکت ها برای انجام فعالیت های خود به داده ها تکیه می کنند. این داده های مهم باید با دقت در قالب دیجیتال گردآوری و ذخیره شوند. همچنین باید از افرادی که به دنبال سرقت این داده ها هستند محافظت شود. بنابراین، متخصصان امنیت سایبری تقاضای زیادی دارند.

5. مدیر تجزیه و تحلیل:
میانگین حقوق: 118،820 استرالیا
همانطور که قبلاً اشاره کردیم، مشاغل برای اداره سازمان به داده ها متکی هستند. مدیران تجزیه و تحلیل تیم هایی از تحلیلگران داده ها و دانشمندان را مدیریت می کنند که داده ها را مدیریت می کنند.

پردرآمدترین مشاغل در استرالیا در سال های آینده:
Occupation Average Salary
IT Systems Architect AUD139,690 
 Engineering Manager AUD 132,350
IT Manager AUD 125,660
IT Security Architect AUD 124,190
Analytics Manager AUD 118,820
Cloud Engineer AUD 111,590
Construction Manager AUD 111,390
Wellbeing Manager AUD 110,520
Doctor AUD 103,400
Data Scientist AUD 99,510

6. Cloud Engineer:
میانگین حقوق: 111،590 استرالیا
با افزایش استفاده از رایانش ابری در مشاغل، مهندسان ابری که می توانند سیستم های مهندسی ابری را بسازند و نگهداری کنند تقاضای زیادی دارند.

 7. مدیر ساخت و ساز:
میانگین حقوق: 111،390 استرالیا
بخش ساختمان سازی در استرالیا در حال پیشرفت است. این نقش شامل مدیریت پیمانکاران در محل و همکاری نزدیک با معماران، نقشه برداران، تامین کنندگان و غیره است.

 8. مدیر رفاه:
میانگین حقوق: 110،520 استرالیا
این حرفه اخیراً مطرح شده است. امروزه سازمانها مشتاق مراقبت از سلامت جسمی و روحی کارکنان خود هستند و مدیر بهزیستی این وظایف را بر عهده دارد. این شغل نیاز به مهارت افراد قوی دارد.

9. پزشک:
میانگین حقوق: 103،400 استرالیا
سیستم مهاجرت به استرالیا در مقایسه با ایالات متحده و انگلستان، این کشور را به گزینه ای جذاب برای متخصصان پزشکی تبدیل کرده است. این کشور دارای یکی از بهترین سیستم های مراقبت های بهداشتی در جهان است و دارای فرصت های شغلی متعددی است.

10. دانشمند داده:
میانگین حقوق: 99،510 استرالیا
دانشمندان داده وظیفه مدیریت حجم وسیعی از شرکت های داده را بر عهده دارند و به شیوه ای بهتر ارائه می دهند تا به راحتی قابل درک باشد. این حرفه نیاز به دانش زبان های برنامه نویسی مانند پایتون و سابقه قوی در ریاضیات و علوم کامپیوتر دارد.

اینها ده حرفه برتر هستند که در سال های آینده حقوق بالایی دریافت خواهند کرد. متخصصان ماهر در این زمینه ها می توانند برای یافتن شغل در استرالیا از طریق برنامه مهاجرت ماهر درخواست دهند.

➕ بیشتر بخوانید:
فرصت های شغلی مورد نیاز در آلمان بعد از کرونا
چشم انداز شغلی کانادا برای 5 سال آینده / مشاغل مورد نیاز
چشم انداز شغلی در امارات متحده عربی برای سال 2021-2022/ مشاغل مورد نیاز

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
10 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش