افزایش ۲۰ درصدی حقوق دانشجویان دکتری علوم پزشکی و کارورزان

به گزارش ویکی گرام، با پیگیری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، افزایش ۲۰ درصدی کمک هزینه علاوه بر دستیاران شامل کلیه کارورزان و نیز دانشجویان مقطع دکتری نیز می شود و این دستورالعمل به کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

در ابلاغیه ای که معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در این خصوص صادر کرده، آمده است:این افزایش ۲۰ درصدی در راستای قدردانی از زحمات دانشجویان دکتری تخصصی و اینترن ها در همه گیری کووید ۱۹ است که شجاعانه در کنار سایر همکاران بوده اند. لذا دستیاران و دانشجویان اینترن و دکتری تخصصی نیز مشمول افزایش حقوق ۲۰ درصدی می شوند.

به گزارش ایسنا،پیش از این دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت در نامه ای به رئیس جمهور خواستار تامین منابع مالی افزایش ۲۰ درصدی حقوق دستیاران، دانشجویان ph.d، کارورزان و اینترن ها شد که این مطالبه مورد موافقت رییس جمهور قرار گرفت و بر این اساس در مرحله اول افزایش دریافتی دانشجویان دستیاری از فروردین ماه ۱۴۰۰ اعمال شد و هم اکنون نیز با این ابلاغیه افزایش حقوق دانشجویان دکتری ، اینترن ها و کارورزان  اعمال می شود.

➕ بیشتر بخوانید:
فراخوان جذب پژوهشگر پسادکتری
سهم ۳ رشته پرطرفدار علوم پزشکی از پذیرش کنکور ۱۴۰۰
اطلاعيه سازمان سنجش برای پذيرفته‌شدگان‌ نهايی آزمون دکتری 1400
زمان اعلام نتیجه نهایی کنکور سراسری و کارشناسی ارشد مشخص شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش