واگذاری نحوه اجرای آزمون جامع به دانشگاه ها/ آزمون حضوری نداریم

به گزارش ویکی گرام، معاون آموزشی وزارت علوم گفت: نحوه اجرای آزمون جامع به دانشگاه ها واگذار شده است در این شرایط برگزاری آزمون جامع حضوری برای چند نفر برگزار نمی شود.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

علی خاکی صدیق در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برگزاری آزمون جامع دکتری به صورت حضوری گفت: در شرایط حاد کرونایی آزمون جامع حضوری نداریم مگر اینکه تنها یک نفر متقاضی آزمون باشد. در این صورت نیز آزمون باید در شهر خود داوطلب برگزار شود و برای این کار یک اتاق به وی اختصاص داده شود. تنها در این صورت اشکالی برای برگزاری حضوری آزمون ایجاد نمی شود.

وی ادامه داد: اما امتحان جامعی که حضوری بوده و چند نفر بخواهند باهم در یک اتاق آزمون برگزار کنند نداریم.

معاون آموزشی وزارت علوم درباره روش برگزاری آزمون جامع نیز افزود: اینکه آزمون جامع به چه روشی برگزار شود به خود دانشگاه‌ها واگذار شده است و نحوه اجرای آن نیز با یکدیگر متفاوت است.

وی افزود: برخی دانشگاه‌ها چند درس را مشخص می‌کنند، برخی الکترونیکی برگزار می‌کنند و نحوه اجرای آن در درست دانشگاه و استاد درس است.

➕ بیشتر بخوانید:
بروز رسانی جدید دانشگاههای خارجی مورد تایید وزارت علوم
دانشجویان خواستار لغو آزمون جامع در شرایط کرونایی شدند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش