پایگاه واکسیناسیون در ۳ واحد دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد

به گزارش ویکی گرام، در راستای اجرای بخشنامه اخیر دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تأسیس و تجهیز مراکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی هر استان، پایگاه واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی در شهرهای کرمان، اصفهان و شیراز راه اندازی شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

در همین راستا واحد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان، سالن فردوسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان و واکسیناسیون شهر جدید صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز راه اندازی شده اند.

پایگاه واحد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان براساس مصوبه جلسه ستاد کرونا درخصوص همکاری دانشگاه ها در فرآیند واکسیناسیون و با توجه به اعلام آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی جهت واکسیناسیون سراسری و طی هماهنگی با وزارت بهداشت و معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده است.

مرکز بزرگ واکسیناسیون شرق اصفهان نیز در سالن فردوسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان و با محوریت سپاه استان و مرکز بهداشت استان اصفهان، راه اندازی شد.

در این پایگاه با ایجاد ۱۶ خط واکسیناسیون، از ساعت ۸ صبح تا ۱۸، امکان تزریق بیش از ۱۰۰۰ دوز واکسن در هر روز فراهم شده است.

این پایگاه که با همکاری مشترک سپاه اصفهان، حوزه مقاومت بسیج خوراسگان، شهرداری منطقه خوراسگان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مشارکت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان در سالن بزرگ فردوسی دانشگاه راه‌اندازی شده است، دانش‌آموختگان دانشکده پرستاری و مامایی این دانشگاه به عنوان واکسیناتور و کادر بهداشتی انجام وظیفه خواهند کرد.

مرکز بزرگ واکسیناسیون شهر جدید صدرا نیز در سالن ورزشی دانشکده هنر و معماری با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، دانشگاه علوم پزشکی فارس و مرکز بهداشت والفجر شیراز راه‌اندازی و آغاز به کار کرد.

در این پایگاه با ایجاد ۷ خط واکسیناسیون، از ساعت ۶ صبح تا ۱۳ ظهر، امکان تزریق بیش از ۱۰۰۰ دوز واکسن در هر روز فراهم شده است.

➕ بیشتر بخوانید:
رئیس جمهور مصوبه جدید کنکور سراسری را ابلاغ کرد
مجوز جذب ۵۰ هزار نیرو در آموزش و پرورش دریافت شد

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
10 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
10 ماه پیش