اداره مهاجرت کانادا شرایط گزینش برنامه اسپانسری والدین را اعلام کرد

اداره مهاجرت کانادا شرایط گزینش سهمیه 30000 سهمیه برنامه اسپانسری والدین و پدر بزرگان و مادر بزگان سال 2021 را اعلام کرد.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

گزینش همانند دوره قبل مجدداً از طریق قرعه کشی انجام خواهد شد. قرعه کشی در ماه سپتامبر 2021 انجام خواهد شد و در طی یک دوره دو هفته ای دعوتنامه های متقاضیان برگزیده برایشان ارسال خواهد شد. افرادی که موفق به اخذ دعوتنامه شوند برای مدت 60 روز فرصت خواهند داشت تا فایل درخواست تکمیل شده خود را ارسال نمایند.امروز بازگشایی این برنامه توسط وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا در یک مصاحبه مطبوعاتی ساعت 5 بعد از ظهر اعلام شد.

30 هزار سهمیه از میان درخواستهای ابراز علاقه مندی که در دوره قبل ثبت شده بود تامین خواهد شد. این متقاضیان سال 2020 در ماههای اکتبر و نوامبر برای شرکت در قرعه کشی سال قبل نام نویسی کرده بودند که موفق به اخذ دعوتنامه نشده بودند. تنها 10000 نفر از میان متقاضیانی که ابراز علاقه مندی خود را با نام نویسی اعلام کرده بودند موفق به اخذ دعوتنامه شدند.

متقاضیان با وارد شدن به فایل ثبت شده سال قبل خود میتوانند اطلاعات تماس را به روز رسانی کنند.

➕ بیشتر بخوانید:
آشنایی با ⁠⁣نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا⁣⁣
شهریه تحصیل در کانادا در مقایسه با دیگر کشورها

شغل های پردرآمد نیمه وقت برای دانشجویان در کانادا

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
8 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
8 ماه پیش