درخواست‌نامه‌های موفق در دریافتِ بودجه‌ی پژوهشی- درست نوشتن آن

ما درک می‌کنیم که شناسایی یک پروژه‌ی تحقیقاتی درست، تنها مرحله‌ی اول کار است. قبل از شروع کار، بسیاری از پژوهشگران مبتدی و حرفه‌ای، باید برای دریافت بودجه با هم رقابت کنند. درخواست‌نامه‌های دریافت بودجه‌ی پژوهشی می‌توانند پیچیده باشند و باعث صرف وقت با ارزش پژوهشگر شوند، و در اغلب اوقات هم، شما تنها یکی از چندین پژوهشگرِ متقاضی برای بودجه‌ی محدود موجود خواهید بود. بنابراین چگونه می‌توانید اطمینان حاصل کنید که درخواست شما به خوبی دیده شده و شانس قبولی شما در بار اول، افزایش می‌یابد؟

در این ماژول تعاملی، ما توجه شما را به نکاتی که باید هنگام تهیه درخواست‌نامه‌‌ی خود به خاطر بسپارید، جلب می‌کنیم. ما برای شما شرح می‌دهیم که چگونه ایده‌ی شما را ارزیابی کرده و در هنگام شناسایی فرصت‌هایی برای ارائه‌ی بودجه پژوهشی، چه مواردی را در نظر می‌گیریم. ما به شما کمک می‌کنیم تا درک کنید که نهادهای تأمین مالی به دنبال چه چیزی هستند و نکات مفیدی در مورد تهیه‌ی درخواست‌نامه‌های شما با شما به اشتراک می‌گذاریم. 

در انتها، شما به درک بهتری از روند بودجه و آنچه برای افزایش شانس موفقیت خود در دریافت بودجه‌ی پژوهشی لازم دارید، خواهید رسید.

➕ بیشتر بخوانید:
دلایل علمی رد شدن مقالات ISI
مزایای نگارش مقالات در نشریات معتبر
چند نکته برای افزایش شانس چاپ مقاله در مجلات بین المللی (ISI)

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
8 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
8 ماه پیش