۶ سایتی که کوپن تخفیف ۱۰۰ درصدی برای Udemy ارائه میدهند

رشد بی سابقه سیستم های آموزش اینترنتی امروزه بر کسانی که به دنبال روش های یادگیری مختلف هستند، پوشیده نیست. برنامه های آموزشی آنلاین به دانشجویان این امکان را می دهد تا در محیط دلخواه خود مثلا خانه، کتابخانه یا هر محیط دیگری به یادگیری بپردازید. یکی از مزیت بزرگ سیستم های آموزشی خودخوان این است که به فرد این امکان را می دهد تا با داشتن یک کار تمام وقت بتواند در کنار آن مشغول یادگیری و کسب دانش نیز بشود. از طرفی هزینه های پایین آموزش اینترنتی یکی دیگر از مزایای است که باعث افزایش مخاطبین آن شده است و یودمی (Udemy) یکی از این سیستم های یادگیری آنلاین است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

از سال 2017، یودمی کلاس هایی در 15 دسته مختلف از هنر گرفته تا برنامه نویسی کامپیوتر و 15 زیر دسته را ارائه می کند. در برخی از زیر دسته ها، دانش آموزان می بایست در بیش از 30 کلاس شرکت کرده باشند تا بتوانند ثبت نام کنند. برای مثال، دسته اصلی موسیقی، شامل زیر دسته ای به نام ابزار است. در زیر دسته ابزار، دانش آموزان از بین 30 درس برای دانش آموزان پیانو انتخاب می کنند. بسیاری از درس ها دارای سه سطح مبتدی، میانی و پیشرفته هستند.

۶ سایتی که کوپن تخفیف ۱۰۰ درصدی برای Udemy ارائه میدهند. کوپن ها هر روز آپدیت میشوند و موارد قدیمی از کار میوفتند. با این کوپن ها میتوانید رایگان در آن درس ثبت نام کنید و برای همیشه در حساب تان داشته باشید.

نکته: سایت ها ممکن است فقط با وی پی ان باز شوند:


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
1 سال پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
2 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش