اگر برق رفت، دانشجویان دانشگاه آزاد چگونه آزمون دهند؟

به گزارش ویکی گرام، روابط عمومی سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد (دان) درباره راه های احتمالی آزمون دانشجویان در هنگام قطعی برق توصیحاتی را در اختیار خبرنگار مهر قرار داد که به شرح زیر است؛

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

با توجه به قطعی برق در مناطقی از کشور که باعث عدم دسترسی دانشجویان به سامانه دان جهت انجام آزمون شده است، دانشجویان باید به این نکات توجه کنند؛ نخست اینکه در صورت قطع برق برای ارسال پاسخنامه آزمون به صورت زیر عمل کنند و قبل از شروع امتحان، ایمیل استاد را حتما از روی برگه یا سامانه یادداشت کنند.

همچنین دانشجویان باید تنظیمات موبایل خود را در حالتی قرار دهند که در زمان تصویربرداری زمان و تاریخ تصویر مشخص شود. از سوی دیگر نیز از هر صفحه پاسخنامه یک تصویر بگیرید؛ در کنار هر عکس حتما کارت ملی یا صفحه اول شناسنامه باید قابل رویت باشد.

پس از عادی شدن شرایط (وصل شدن برق و اتصال اینترنت) دانشجویان باید برگه های خود را به ایمیل استاد ارسال کنند؛ در صورتی که که هریک از موارد بالا رعایت نشود، پاسخنامه دانشجویان فاقد اعتبار بوده و با توجه به زمان عکس ها، قبول یا رد پاسخنامه بر عهده استاد مربوطه خواهد بود.

گروه پشتیبانی سامانه به صورت برخط برای رسیدگی به مشکلات احتمالی دانشجویان آماده پاسخگویی هستند.

گفتنی است؛ سامانه آموزش مجازی دان در حال حاضر نیمی از دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی را تحت پوشش دارد.

➕ بیشتر بخوانید:
شرط ارائه دروس عملی دانشجویان در ترم تابستان
برگزاری امتحان مجدد در صورت قطعی برق/ درخواست دانشگاه‌ها برای تسریع در واکسیناسیون دانشجویان

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
4 ماه پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
10 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
10 ماه پیش