چگونه می‌توانید پایان‌نامه‌ی خود را به یک مقاله تبدیل کنید

روند نوشتن یک مقاله، کاملاً متفاوت با روندی است که برای دریافت مدرک دانشگاهی طی می‌شود. هدف این ماژول، ارائه‌ی پیشنهاداتی برای تبدیل پروژه‌های دانشگاهی/ پایان‌نامه به مقاله، به کسانی است که اخیراً تحصیلات تکمیلی خود را به پایان رسانده‌اند تا بدین صورت، تبدیل به نویسندگانی بالفعل شوند. 

در این ماژول، دکتر سیسیلی بتز، PhD، RN، FAAN سردبیر ژورنالِ Pediatric Nursing و دکتر آدولفو کوئِواس، استادیار بهداشت جامعه در دانشگاه تافتس نکاتی را در مورد چگونگی اطمینان یافتن از انتشار پایان‌نامه خود به اشتراک می‌گذارند.

در همین راستا، این ماژول را مشاهده کنید تا درک روشنی از نحوه‌ی دوباره‌نویسی و ویرایش موفقیت‌آمیز پایان‌نامه خود و تبدیل آن به مقاله‌ای قابل انتشار، از نحوه‌ی شناسایی ژورنال مناسب برای انتشار مقاله‌ی خود و از نحوه‌ی تفسیر دستورالعمل‌های مرتبط با گرفتن پذیرش به دست آورید. 

➕ بیشتر بخوانید:
روند ارسال مقاله به پایگاه الزویر به صورت کاملا تصویری

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش