فرصت های شغلی مورد نیاز در انگلستان برای سال 2021-2022

با شیوع ویروس کرونا ویروس، چشم انداز شغل در انگلیس تغییر کرده است. به عنوان مثال، رشد اشتغال در مهمان نوازی، حمل و نقل و خدمات تجاری کاهش یافته است در حالی که چشم انداز شغل در مراقبت های بهداشتی و مدیریت دولتی همچنان بالا است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

پیش از شیوع کرونا، بخشی با بیشترین چشم انداز شغل تجارت عمده فروشی و خرده فروشی با تخمین 4.97 میلیون شغل بود، بزرگترین بخش بعدی مراقبت های بهداشتی و اجتماعی با 4.48 میلیون شغل در مارس 2020 بود.

سه ماه پس از ابتلا به همه گیری در ماه مارس، بخشی که بیشترین افزایش در تعداد مشاغل را نشان می دهد بخش بهداشت و درمان با 2.7 جای خالی از هر 100 شغل کارمند است.

بخش تجارت عمده فروشی و خرده فروشی با تعطیلی مراکز خرده فروشی غیر ضروری برای پیروی از قوانین فاصله اجتماعی در سه ماه گذشته شاهد کاهش تعداد مشاغل بوده است.

 در مورد چشم انداز شغل در انگلستان برای سال 2021، نظرسنجی چشم انداز اشتغال توسط گروه نیروی انسانی چشم انداز اشتغال خالص -6٪ را برای سه ماهه اول سال 2021 نشان می دهد.

طبق این نظرسنجی، تنها 49٪ از سازمان های انگلیس انتظار دارند که استخدام آنها در 12 ماه آینده به سطح قبل از همه گیری برگردد.

➕ بیشتر بخوانید:
اعلام لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان2021

نظرسنجی از 1300 کارفرما نشان داد که، در میان علائم افزایش نیرو در استخدام در امور مالی و ساخت و ساز، انتظار می رود بیش از افزودن کارگران جدید در سه ماه اول 2021 باعث شغل شود.

به گفته مارک کاهیل، مدیر عامل ManpowerGroup انگلستان: با این وجود، علیرغم این مسیر مثبت، انگلیس همچنان با نگرانی مداوم درباره Brexit و تأثیرات موج دوم Covid-19 کمترین خوشبینانه در اروپا است. "

براساس این نظرسنجی، چشم انداز اشتغال در بخشهایی مانند امور مالی و خدمات بازرگانی افزایش یافته است و اتخاذ کار از راه دور منجر به تقاضای زیادی برای پرسنل در بخش مدیریت اداری، منابع انسانی و مدیریت شده است.

در اینجا جزئیات حقوق بخشهای برتر سال 2021-2022 آورده شده است:
 
Occupation
Average annual

 salary

Information technology 71,300 pounds
Banking 77,200 pounds
Telecommunications 62,600 pounds
Human resources 67,100 pounds
Engineering 59,900 pounds
Marketing, advertising, PR 79,600 pounds
Construction, real estate 41,800 pounds

حتی اگر تعداد فرصت های شغلی در مقایسه با سال 2019 به دلیل تأثیر همه گیری ویروس کرونا ویروس کمتر باشد، هنوز تعداد قابل توجهی مشاغل برای افرادی که شرایط لازم را دارند در دسترس است.

➕ بیشتر بخوانید:
فرصت های شغلی مورد نیاز در آلمان بعد از کرونا
چشم انداز شغلی کانادا برای 5 سال آینده / مشاغل مورد نیاز
چشم انداز شغلی در امارات متحده عربی برای سال 2021-2022/ مشاغل مورد نیاز

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

#مهاجرت 
سلام
اگه مدرک لیسانس و ارشدمون غیرمرتبط باشه میتونم واسه دکتری فاند بگیریم؟
8 ماه پیش

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
1 سال پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
2 سال پیش