اطلاعیه سفارت ایالات متحده ابوظبی - واحد ویزای مهاجرتی

متقاضیان عزیز، لطفاً قبل از مراجعه به مصاحبه خود مطمئن شوید که در EmPost ثبت نام کرده اید. متقاضیان خارج از امارات متحده عربی هنوز نیاز به ثبت نام در EmPost دارند و باید ثبت نام خود را انجام دهند تا گذرنامه را در دفتر EmPost تحویل بگیرند و اگر خارج از امارات متحده عربی هستند برای آنها ارسال شود. پرونده خود را برای تحویل آنلاین EmPost در https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv ثبت کنید. ثبت نام رایگان و اجباری است.

همچنین، در مورد متقاضیان در ایران، در مورد اینکه آیا متقاضیان در ایران به مدت 14 روز قبل از ورود به ایالات متحده باید در خارج از ایران باشند، سردرگمی ایجاد کرده است. لطفا توجه داشته باشید که این قانون دیگر در مورد دارندگان ویزای مهاجرتی اعمال نمی شود.
 

➕ بیشتر بخوانید:


اطلاعیه برای برندگان ایرانی لاتاری گرین کارت 2022
زمان شروع ثبت نام لاتاری 2023 / افزایش ظرفیت پذیرش

راه حلی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری گرین کارت 2022
هزینه های تقریبی بعد از قبولی در لاتاری آمریکا 2022


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
3 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش