تغییر ساعت آزمون‌های پایان ترم در صورت قطعی برق

به گزارش ویکی گرام، محمدحسین کریمیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، درباره تهمیدات دانشگاه در زمان قطعی برق حین امتحانات اظهار کرد: تا ۲ تیر کلاس‌های مجازی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به پایان می‌رسند و از هفته بعد آن امتحانات به مدت ۲ هفته مجازی برگزار خواهند شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

او افزود: در حال حاضر قطعی برق زیاد اتفاق نمی‌افتد، اما در صورت وخیم شدن شرایط بیشتر امتحانات را صبح خیلی زود برگزار خواهیم کرد، برای مثال برای جلوگیری از این معضل امتحانات را راس ساعت ۷ صبح یا ۶ و نیم صبح برگزار خواهیم کرد تا گریبانگیر قطعی برق نشویم.

کریمیان تصریح کرد: اگر امتحانات در ساعت ۶ و نیم صبح برگزار شوند به اینصورت تا ساعت ۱۱ دو امتحان برگزار خواهیم کرد که تا این ساعت قطعی برق به احتمال زیاد وجود ندارد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ادامه داد: حتی اگر برای قطعی برق شک و تردید هم وجود داشته باشد به احتمال بسیار قوی امتحانات صبح زود برگزار خواهند شد؛ چرا که نیازی به حضور دانشجویان نبوده و در این زمینه می توان با آسودگی در هر ساعت امتحان را برگزار کرد. 

کریمیان درباره مصاحبه  آزمون دکتری گفت: برای برگزاری مصاحبه آزمون دکتری ۱۴۰۰ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۶۰ درصد سوابق آموزشی و مدارک دانشجویان و ۴۰ درصد هم مصاحبه دکتری امکان پذیر خواهد بود که تمامی جزئیات و ساعت برگزاری در سایت دانشگاه قابل مشاهده است.

➕ بیشتر بخوانید:
جزئیات کار دانشجویی اعلام شد
سهم اندک امتحانات پایان ترم در ارزیابی نهایی دانشجویان

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام ارشد ریاضی محض ازدانشگاه فردوسی دارم و سنم۳۴سال هست، میخام بدونم که بامعدل ارشد۱۵/۵و اینکه بدون داشتن مقاله میتونم ازکشوری برای دکتری بورسیه بگیرم؟ممنونم میشم راهنمایی فرمایید.
3 هفته پیش

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
7 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
7 ماه پیش