امکان انصراف پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون شهید بهشتی فراهم شد

به گزارش ویکی گرام، دانشگاه شهید بهشتی، این دانشگا به استناد آیین‌نامه‌ «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی‌ارشد» و ضوابط و مقررات وزارت علوم همچنین دستورالعمل اجرایی مصوب شورای استعدادهای درخشان این دانشگاه، برای نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۴ در دوره کارشناسی ارشد به صورت بدون آزمون دانشجو پذیرش می کند.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

بر این اساس دانشجویان دانشگاه‌های دولتی وابسته به وزارت علوم که کلیه شرایط مندرج در فراخوان پذیرش بدون آزمون کارشناسی‌ارشد دانشگاه شهید بهشتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ (سهمیه استعداد درخشان) را دارند، می‌توانند در فراخوان تکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت کنند.

بر این اساس معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد؛کلیه پذیرفته‌شدگان اولیه اصلی یا ذخیره‌ کارشناسی ارشد بدون آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که مایل به طی فرآیند پذیرش بدون آزمون در این دانشگاه نیستند، لازم است فرم درخواست انصراف از فرآیند پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد را تکمیل و حداکثر تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ از طریق ایمیل ​elite@mail.sbu.ac.ir ارسال کنند.

همچنین پذیرفته شدگان در صورت انصراف، امکان بازگشت به وضعیت قبلی (پذیرفته شده اولیه) وجود نخواهد داشت.

سایر پذیرفته‌شدگان اولیه دوره های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی اطلاعیه‌های بعدی اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان را فقط از طریق وب‌سایت دانشگاه پیگیری کنند و دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع‌رسانی از طرق دیگر ندارد.

بیشتر بخوانید:
آخرین وضعیت اعطای گرنت به دانشگاه‌ها
دانشگاه تهران در جمع پنج دانشگاه برتر جهان

سنوات مجاز برای مرخصی تحصیلی مقطع دکتری

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
6 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
6 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
7 ماه پیش