زمان اعلام نتایج لاتاری 2022/ آموزش مشاهده جواب لاتاری

نتایج لاتاری 8 می 2021 یعنی 18 اردیبهشت 1400 ساعت 20:30 اعلام خواهد شد. نتایج را میتوانید از اینجا ببنید.

برای مطرح کردن سوالاتتون و آشنایی با مراحل لاتاری از ثبت نام تا وقت سفارت پیج لاتاری گرین کارت را در اینستا گرام دنبال کنید

 دوستانی که ثبت نام را از طریق سایت ما انجام داده اند اعلام نتایج براشان رایگان می‌باشد.*

پارسال از هر 100 نفر سه نفر برنده شدند. شانس برنده شدن در لاتاری امسال بیش از ده برابر نسبت به سال گذشته افزایش داشت و این به دلیل عدم ثبت نام اکثریت مردم بود. شاید علت عدم استقبال مردم،الزام داشتن پاسپورت و همچنین  تصور غلطی بود مبنی بر عدم صدور ویزا برای ایرانیان در سفارت های آمریکا.
 
راهنمای اعلام نتایج لاتاری
جهت اطلاع از نتایج لاتاری گرین کارت DV-2022 داشتن Confirmation Number که در زمان ثبت نام دریافت کرده اید ضروری می باشد. کد رهگیری یا کانفرمیشن نامبر یک کد ۱۶ رقمی بوده و برای افرادی که در لاتاری دوره گذشته (که سال پیش ثبت نام کرده اند) شرکت کرده اند با عدد 2022 شروع میشود.


جواب لاتاری- گرین کارت- ویکی گرام
همانطوریکه در تصویر زیر مشاهده میکنید، بایستی در قسمت اول Confirmation Number، در قسمت دوم فقط نام خانوادگی، در قسمت سوم سال تولد خود را به میلادی نوشته و در قسمت چهارم نوشته های داخل تصویر را وارد نموده دکمه Submitt را فشار دهید.

در صورتیکه کانفرمیشن نامبر خود را فراموش یا گم کرده اید، روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا کانفرمیشن نامبر شما بازیابی گردد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر به صفحه مربوط به فراموشی کانفرمیشن نامبر مراجعه نمایید و دستورالعمل را با دقت مطالعه نمایید.

افرادی که ثبت نام خود را تکمیل کرده اند در آخرین ایمیلی که از طرف لاتاری دریافت کرده اند اطلاعاتی نظیر نام خانوادگی، سال تولد و شماره تاییدیه یا رهگیری (Confirmation Number) ارسال شده است که به همراه همان ایمیل نحوه بررسی قبولی یا عدم قبولی اعلام شده است.

برای مطرح کردن سوالاتتون و آشنایی با مراحل لاتاری پیج لاتاری گرین کارت را در اینستا گرام دنبال کنید

اطلاع از قبولی در لاتاری:
در صورت قبولی در لاتاری، نامه ای مشابه نامه زیر در صفحه ظاهر خواهد شد. این نامه به صورت اینترنتی صادر شده و دارای مشخصات انحصاری و اختصاصی زیر میباشد:

بارکد اختصاصی برنده لاتاری
اطلاعات ثبت شده متقاضی در هنگام ثبت نام مانند نام و نام خانوادگی و آدرس
کیس نامبر انحصاری فرد برنده شده
محل مصاحبه که در سفارت ایالات متحده در “آنکارا”، “ابوظبی” و یا “ایروان” می باشد.
/بارکد اختصاصی برنده لاتاری-ویکی گرام
نــکــات اصلی و مـهـم:
◾️ لطفاً اطلاعات و مشکلات نمایش ندادن نتیجه را در بخش زیر با دقت بخوانید.
◾️ وزارت امور خارجه آمریکا به هیچ شخصی جهت اطلاع رسانی برنده شدن در قرعه کشی لاتاری، ایمیل، نامه پستی، تماس تلفنی یا موبایلی، تلگرام یا پیامک و … نمیزند.
◾️ مشاهده نتایج لاتاری کاملاً رایگان و مجانی می باشد، لذا از پرداخت وجه به افراد سودجو با بهانه های (مشاهده دقیق، استعلام رسمی و …) خودداری فرمایید.
◾️ جهت مطلع شدن از نتیجه قرعه کشی و وضعیت فرد، تنها راه، مراجعه به لینک بالا و چک نمودن وضعیت توسط اطلاعات فردی همان شخص می باشد.
◾️ قرعه کشی فقط یکبار انجام شده و اگر شما برنده شده باشید مشخص می شود و اینطور نیست که مجدد قرعه کشی صورت گیرد.

آموزش مشاهده جواب لاتاری 2022:
پس از کلیک بر روی لینک فوق صفحه ای باز می شود که عبارت Continue در آن قرار دارد، روی آن کلیک نمایید، در صفحه بعد اطلاعات شما شامل موارد زیر خواسته می شود

◾️ Confirmation Number: در این بخش کد تاییدیه ثبت نام را به صورت کامل وارد نمایید (این کد ۱۶ کاراکتر بوده و با عدد 2022 شروع می شود، حتماً با حروف بزرگ تایپ نمایید) مثال: 2022۵MOUNJIWZ1JJ
◾️ Last/Family Name: در این بخش روی گزینه اول کلیک نموده و فقط نام خانوادگی خود را وارد نمایید (دقیقاً مطابق با حروفی که زمان ثبت نام وارد نموده اید و فقط با حروف بزرگ) مثال: ZANGANEH
◾️ Year of Birth: در این بخش سال تولد را به میلادی وارد نمایید (دقیقاً مطابق با سال ۴ رقمی که زمان ثبت نام وارد نموده اید) مثال: ۱۹۸۷
◾️ Authentication: در این بخش کد نمایش داده شده درون عکس را در کادر خالی وارد نمایید.
◾️سپس برای نمایش نتیجه روی گزینه Submit کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی این گزینه یکی از پیام های زیر نمایش  داده می شود:

پیام اشتباه وارد نمودن اطلاعات:

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth 
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Pag.

Several characters are often confused:
۰ = zero, O = letter ‘O’, 1 = one, I = letter ‘I’ (like ‘Ice’), 6 = six, G = letter ‘G’, 8 = eight, B = letter ‘B’
پیام برنده نشدن در لاتاری:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
 
راه حلی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری گرین کارت
 این کد بعد از اتمام ثبت نام در سایت اداره مهاجرت به متقاضی داده میشود، ولی دریافت این کد به این معنی نیست که اطلاعات شما به طور صحیح وارد شده است. اطلاعات و تصاویرشما پس از تکمیل فرم توسط کارشناسان اداره مهاجرت مورد بررسی قرار میگیرند و در صورت تایید نهایی کارشناسان از نظر فنی و منطقی، در لاتاری شرکت داده خواهید شد. جهت دیدن اعلام نتایج لاتاری، شما به این کد  نیاز دارید تا بتوانید از قبولی یا عدم قبولی تان مطلع شوید. در مواقعی که این کد را گم کرده اید، سایت اداره مهاجرت امکان بازیابی این اطلاعات را فراهم نموده است.

با مراجعه به صفحه بازیابی کانفرمیشن نامبر با صفحه زیر مواجه میشوید. تمامی قسمت هایی که خواسته شده را تکمیل کنید. دوره ثبت نام لاتاری، نام، نام خانوادگی، تاریخ دقیق تولد و آدرس ایمیل را کاملاً مطابق با اطلاعاتی که در زمان ثبت نام لاتاری داده بودید وارد کنید. در صورتی که Middle Name ندارید گزینه No Middle Name را تیک بزنید. اگر اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام را دقیقاً به همان روال وارد کنید، و دکمه Submit را فشار دهید، در صفحه بعدی کد تاییدیه ثبت نام ظاهر خواهد شد.

نحوه بازیابی کانفرمیشن نامبر- wikigeram.jpg
خبر ویژه:
بمنظور تسهیل ارتباط با شما دوستان، لطفا بر اساس سوالی که دارید جواب رو پیدا و اقدام کنید:

1. اعلام نتایج رایگان برای دوستانی که پارسال از طریق سایت ما ثبت نام لاتاری رو انجام دادن:
لطفا رسید تائید ثبت نام که ما براتون پارسال ارسال کردیم رو بهمراه عکس صفحه اطلاعات پاسپورت به شماره 09216618489 در واتس اپ یا تلگرام ارسال کنید، طی 24 ساعت بعد نتیجه براتون ارسال میشه.

2. شرایط اعلام نتایج لاتاری برای دوستانی که از طریق ما ثبت نام رو انجام ندادن:
رسید تائید ثبت نام حاوی کانفرمیشن کد بهمراه عکس صفحه اطلاعات پاسپورت و فیش پرداخت هزینه 25000 تومنی برو به شماره 09216618489 در تلگرام یا واتس اپ ارسال کنید، طی 24 ساعت بعد نتیجه براتون ارسال میشه.

3. در صورت گم کردن تائیدیه ثبت نام یا کد:
مبلغ 25000 تومن رو بهمراه عکس صفحه اطلاعات پاسپورت و ایمیل فعال و معتبر به شماره 09216618489 در تلگرام یا واتس اپ ارسال کنید، طی 24 ساعت بعد کد تائیدیه به ایمیلتون ارسال میشه.

4. زمان ثبت نام لاتاری بعدی:
اواسط مهر ماه 1399 هست، لطفا در صورت تمایل همونموقع اطلاعیه های ویکی گرام رو دنبال و اقدام کنید.

5. مشاوره درباره لاتاری و اقدامات بعد از قبولی:
مشاوره برای راهنمایی مراحل بعد داریم.
در صورت قبولی فرآیند ترجمه مدارک و تکمیل فرم 260 رو میتونید بما بسپارید.

🔹 کل فرآیند بصورت غیر حضوری انجام میشه🔹

6. اگر رسید یا کد تائید رو گم کردید:
به ترتیب ابتدا برای مورد 3 و سپس 2 اقدام کنید.

7. در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی بجز موارد ذکر شده:
به سایت ما ویکی گرام www.wikigeram.com سر بزنید و در قسمت جستجو عبارت لاتاری رو سرچ کنید، مقالات زیادی در دسترستون قرار میگیره.
 

➕ بیشتر بخوانید:


زمان اعلام نتایج لاتاری 2022
اطلاعیه برای برندگان ایرانی لاتاری گرین کارت
راهنمای نحوه تکمیل فرم DS-260 برای برندگان لاتاری 2022

  بعد از برنده شدن لاتاری گرین کارت 2022 چکارهایی انجام دهیم؟
چگونگی انتخاب متقاضیان در  برنامه لاتاری گرین کارت (DV-2022) آمریکا


 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
5 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
5 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
6 ماه پیش