اطلاعیه جدید Mendeley

 بازنشستگی برنامه تلفن همراه Mendeley

در Mendeley، هدف ما این است که به محققان در انجام کار کارآمدتر کمک کنیم تا بتوانند وقت خود را صرف کشف کنند. گاهی اوقات این به معنای برداشتن محصولات کمتر استفاده شده است تا به ما اجازه دهد روی محصولاتی تمرکز کنیم که بیشتر افراد جامعه مندلی از آنها استفاده می‌کنند.

در 10 فوریه به کاربران برنامه تلفن همراه اطلاع داده شد که برنامه در 15 مارس از App Store و Google Play پس گرفته می‌شود و دیگر نمی‌توانند وارد برنامه شوند.

در حالی که می‌فهمیم برخی از کاربران واقعاً برای برنامه‌های تلفن همراه Mendeley ارزش قائل هستند، اما متأسفانه آمار کلی استفاده به ما نشان می‌دهد که این ویژگی اکثریت کاربران Mendeley را به روشی که ما امیدوار بودیم پشتیبانی نمی‌کند. در راستای هدف مستمر ما برای حمایت موثرتر از محققان تا جای ممکن، قطع برنامه تلفن همراه بدان معنی است که می‌توانیم روی راه حل‌هایی تمرکز کنیم که اکثر کاربران ما به آنها می‌گویند بیشترین ارزش را دارند. این شامل ایجاد اصلاحاتی در Mendeley Reference Manager، Mendeley Cite و Web Importer است.

اگر شما کاربر عادی برنامه موبایل مندلی هستید، سپاسگزار خواهیم بود اگر این نظرسنجی را تکمیل کنید. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا برای توسعه در آینده برنامه‌ریزی کنیم.

برای ادامه استفاده از کتابخانه Mendeley، به کاربران برنامه توصیه می‌شود پیش از 15 مارس 2021 کتابخانه خود را با ابر همگام‌سازی (Sync) کنند. سپس کاربران می‌توانند به کتابخانه خود از طریق وب یا دسک‌تاپ دسترسی پیدا کنند.

➕ بیشتر بخوانید:
راهنمای ادغام و ویرایش پروفایل نویسنده در بانک اطلاعاتی اسکوپوس
بررسی اعتبار مجله در پایگاه وب اوساینس(Wos) و نحوه تشخیص مقاله ISI

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
5 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
5 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
6 ماه پیش