بورسیه های جوایز استرالیا 2022-2023: اکنون اقدام کنید

دولت استرالیا اعلام کرد بورس تحصیلی جایزه استرالیا 2022-2023 که به عنوان (بورس تحصیلی AAS) نیز شناخته می شود اکنون برای همه دانشجویان بین المللی باز است. در صورت موفقیت در ثبت نام در یک دانشگاه استرالیا تحت این برنامه بورس تحصیلی، به دانشجویان بین المللی بورس تحصیلی اعطا می شود. مزایا، معیارهای واجد شرایط بودن و روند درخواست بورس تحصیلی جوایز استرالیا وجود دارد: در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

دولت استرالیا هر ساله بورس تحصیلی جوایز استرالیا را برای جذب دانشجویان بین المللی اعلام می کند. همچنین اعلام کرده است که پذیرش در کالج ها و دانشگاه های استرالیا تحت این برنامه بورس تحصیلی در سال 2022-2023 انجام می شود. به کلیه دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در استرالیا را دارند، توصیه می شود که برای این برنامه بورس تحصیلی به صورت آنلاین اقدام کنند. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که دانشجویان بین المللی توسط استانداردهای آموزش در این کشور جذب می شوند.

بورس تحصیلی جوایز استرالیا تاریخ شروع و اتمام درخواست 2022-2023
بورس تحصیلی جوایز استرالیا از 10 فوریه 2021 برای برنامه ها آزاد است و آخرین مهلت برای ارسال درخواست آنلاین شما 30 ژوئن 2021 برای جلسه علمی 2022-2023 است.

اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در استرالیا هستید، می توانید از برنامه بورس تحصیلی جوایز استرالیا استفاده کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا برای تکمیل دوره کارشناسی ارشد خود در دانشگاه های معتبر استرالیا پذیرش کنید و نقش مهمی در پیشرفت کشور خود داشته باشید. بخش آموزش دولت استرالیا این بورس تحصیلی را برای دانشجویان خارج از کشور ارائه می دهد.

پوشش و مزایای بورسیه جوایز استرالیا 2022
موارد زیر مزایایی است که برنامه بورس تحصیلی استرالیا به برندگان ارائه می دهد:

از هزینه کامل تحصیل برای برندگان بورس تحصیلی چشم پوشی می شود و همچنین به آنها خوابگاه رایگان تعلق می گیرد.
همچنین بلیط هواپیمای پرواز مستقیم کلاس اکونومی به دانشجویان خارج از کشور ارائه می شود.
کلیه هزینه های پزشکی نیز تحت این بورس تحصیلی تأمین می شود.
یارانه 5000 AUD در طول دوره تحصیل.
بورس تحصیلی جایزه استرالیا واجد شرایط بودن و سایر شرایط

در زیر برخی از مراحل پر کردن فرم درخواست برای واجد شرایط بودن بورس تحصیلی استرالیا آورده شده است:

از آنجا که این بورس تحصیلی استرالیا به دانشجویان بین المللی تعلق می گیرد، شما باید به دنبال نام کشور خود در لیست کشورهایی باشید که توسط شورای جوایز استرالیا ارائه شده است. اگر نام کشور شما در لیست نباشد، شما واجد شرایط درخواست بورس نیستید.

برخلاف بسیاری از برنامه های بورس تحصیلی اروپا، شما نیازی به ارسال نامه های پذیرش از اساتید یا موسسه اعطای مدرک خود ندارید. در عوض، می توانید در هر دانشگاهی که موضوع مورد نظر شماست تحقیق و پذیرش کنید.

می توانید لیست دانشگاه ها را پیدا کنید و یکی از این دانشگاه ها را برای گرفتن پذیرش انتخاب کرد.

بورس تحصیلی استرالیا به دانشجویان بین المللی واجد شرایط آزمون مهارت انگلیسی اعطا می شود. موارد زیر برخی از امتحانات آزمون است. دانشجویی که هرکدام از این آزمون ها را پشت سر می گذارد می تواند تحت این برنامه بورسیه پذیرش شود.
- حداقل 2 سال گواهینامه آیلتس با حداقل موفقیت باند 6.5
- حداقل 580 نمره در آزمون کتبی TOEFL.
–92 نمره در آزمون آنلاین تافل.

یک پورتال برنامه آنلاین پیچیده توسط شورای بورس تحصیلی استرالیا برای تسهیل دانشجویان بین المللی راه اندازی شده است.

معمولاً آخرین مهلت درخواست این بورس تحصیلی استرالیا 30 ژوئن است. با این حال، مهلت ممکن است به دلیل شرایط غیر منتظره تغییر کند.

مراحل درخواست بورس تحصیلی استرالیا 2022
یک وب سایت مختص کشورها توسط شورای جوایز استرالیا راه اندازی شده است. همچنین می توانید وب سایت خاصی را برای کشور خود باز کرده و راهنمای نحوه درخواست بورسیه جوایز استرالیا را بارگیری کنید. پس از باز شدن صفحه وب، روی نحوه اعمال پیوند کلیک کنید و نام کشور خود را انتخاب کنید. اکنون، فرم درخواست آنلاین و همچنین یک کتاب راهنما را بارگیری کنید.

لیست اسناد مورد نیاز برای ارسال درخواست بورس تحصیلی استرالیا:

وب سایت مخصوص کشور جوایز استرالیا یک فرم مورد نیاز در صورت تقاضا برای شما ارسال می کند. آن ورق فرم را پر کنید.

مدرک اقامت همراه با نام کشور شما به صورت کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی یا سایر شناسنامه های دولتی.
کپی مصون از کلیه گواهینامه ها و مدارک تحصیلی شما.

گواهینامه آیلتس یا تافل گواهینامه قبولی.

شورای بورس تحصیلی استرالیا از داوطلبانی که در مقاطع کارشناسی ارشد پذیرش می شوند، یک توصیه نامه درخواست می کند. کسانی که متقاضی دریافت مدرک مبتنی بر تحقیق هستند، باید دو توصیه نامه ارسال کنند.

دانشجویانی که در استرالیا کار می کنند باید گواهی اشتغال به کار خود را ارائه دهند.

برای یک مطالعه مبتنی بر تحقیق، نامه پذیرش استاد از طریق تدریس در هر یک از دانشگاه های استرالیا درخواست می شود. برای هیچ تحقیق پژوهشی، نیازی به نامه پذیرش نیست.

تمام برنامه های دریافت شده مورد بررسی دقیق قرار می گیرند و از نامزدهای انتخاب شده برای انتخاب مصاحبه به سفارت دعوت می شود. در اینجا، لازم به ذکر است که معیار اصلی انتخاب شامل پیشنهاد تحقیق یا برنامه مطالعاتی شما می باشد. بنابراین، شروع به نوشتن هدف تحقیق، موضوعات تحصیلی و علاقه خود به بورس تحصیلی جوایز استرالیا اجباری است. این سند کتبی را به همراه فرم درخواست ارسال کنید.

➕ بیشتر بخوانید:
نحوه درخواست به دانشگاه های جهان و نکاتی مهم برای اخذ پذیرش در سال 2021-2022
کشورها و دانشگاههایی که برای بورس و برنامه های پذیرش به آیلتس یا تافل نیازی ندارند

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
5 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
5 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
6 ماه پیش