توضیحات وزیر مهاجرت کانادا درباره برنامه مهاجرتی در سال 2021-2023

توضیحات وزیر مهاجرت کانادا درباره برنامه مهاجرتی در سال 2021-2023: مندیچینو گفت: دولت کانادا بعد از کرونا می تواند مهاجرت را کاهش داده یا متوقف کند، اما کانادا برای رشد و پیشرفت خود در زمان کرونا مهاجران زیادی را پذیرفته است. هدف کانادا پذیرش 400.000 مهاجر در سالهای آینده است. مندیچینو گفت: مهاجران به ایجاد شغل و رفع نیازهای ضروری بازار کار در کانادا کمک می کنند.

کانال تلگرامی اخبار مهاجرت و روشهای اخذ پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان

وزیر مهاجرت در پاسخ به اینکه آیا این برنامه ها و اهداف جدید مهاجرتی با توجه به شیوع کرونا و محدودیت های سفر واقع بینانه است، گفت: اهداف اداره مهاجرت کانادا IRCC در زمان شیوع کرونا خلاقانه و نوآورانه بوده است. به علاوه شیوع کرونا فرصتی برای جذب نیروی کار موقت خارجی و دانشجویان بین المللی و تسهیل برنامه اقامت دائم آنها است.

➕ بیشتر بخوانید:
چالشهای مهاجرت به کشور کانادا
بیشترین مشاغل ایجاد شده در بازر کار کانادا

اعلام استراتژی دولت فدرال کانادا برای جذب دانشجویان خارجی

 

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
4 ماه پیش