فرایند تصویب برنامه‌های درسی در دانشگاه علمی کاربردی بررسی شد

به گزارش ویکی گرام،  با حضور محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونین ستادی، جمعی از مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دویست و هفتادمین جلسه شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی این دانشگاه برگزار شد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

در ابتدای این جلسه گزارشی از روند تدوین و بررسی دوره‌های کاردانی فنی «صنایع نساجی- بافندگی تاری پودی» و کاردانی فنی، «صنایع نساجی- رنگرزی و تکمیل پارچه» ارائه شد.

در این جلسه به تفصیل حوزه شغلی و مشاغل احصاء شده، توانمندی‌های شغلی، جداول دروس و … مورد بررسی قرار گرفت. هر یک از اعضای این شورا، نقطه نظرات خود ارائه و در نهایت برنامه‌های درسی کاردانی فنی «صنایع نساجی- بافندگی تاری پودی» و کاردانی فنی «صنایع نساجی- رنگرزی و تکمیل پارچه» با انجام اصلاحاتی به تصویب رسید.

در ادامه فرایند بررسی، تأیید و تصویب برنامه‌های درسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد بررسی مجدد قرار گرفت و اصلاحاتی در فرایندها با رویکرد تسریع در پاسخگویی به نیازهای آموزشی و تقویت گروه‌های تخصصی انجام گرفت.

همچنین در این جلسه چگونگی تدوین، بررسی و تصویب برنامه‌های درسی آموزش عالی آزاد در دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:
تصویب طرح پرداخت پژوهانه به دانشجویانِ دوره دکتری
دستمزد پایین اعضای هیئت علمی باعث مهاجرت آن‌ها می‌شود
لزوم محدودیت پذیرش دانشجوی مقطع دکتری/ اعلام ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری از سال آینده

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
4 ماه پیش