اصلاح و افزایش شاخص‌های بودجه‌ای دانشگاه فنی حرفه‌ای

به گزارش ویکی گرام، ابراهیم صالحی عمران با حضور در سازمان برنامه و بودجه کشور با محمد باقر نوبخت، دیدار و مسائل و مشکلات بودجه‌ای دانشگاه فنی و حرفه ای را مطرح کرد.

کانال تلگرامی آخرین رویداد های علمی،فرهنگی،دانشگاه

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در این نشست ضمن قدردانی از اهتمام سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای ارتقای آموزش‌های فنی و حرفه ای گزارشی از عملکرد دانشگاه ارائه کرد و گفت: هدف و رسالت عمده دانشگاه فنی و حرفه ای ارتقای مهارت برای کمک به اقتصاد کشور است چراکه رابطه تنگاتنگی با اشتغال و بازار کار دارد لذا باید در بحث بودجه‌ای توجه ویژه ای به آن صورت پذیرد.

بنابراین گزارش دکتر نوبخت در این دیدار با اشاره بر نقش و جایگاه دانش آموختگان دانشگاه فنی و حرفه ای در اشتغال و توسعه کارآفرینی دستور اقدام سریع در اصلاح و افزایش شاخص‌های بودجه‌ای دانشگاه فنی حرفه‌ای با در نظر گرفتن تعداد دانشجویان، تعداد کادر آموزشی و کارکنان، گستره جغرافیایی، تعداد کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را صادر کرد.

بیشتر بخوانید:
تصویب طرح پرداخت پژوهانه به دانشجویانِ دوره دکتری
دستمزد پایین اعضای هیئت علمی باعث مهاجرت آن‌ها می‌شود
لزوم محدودیت پذیرش دانشجوی مقطع دکتری/ اعلام ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری از سال آینده

0 دیدگاه

تاکنون دیدگاهی برای این پست درج نشده است!

سوال یا دیدگاه شما (پاسخ از کاربران و کارشناسان ویکی گرام )

captcha

آخرین توئیت ها

سلام بنده دارای مدرک دکترا در رشته مدیریت مهندسی پروژه از دانشگاه برکم اسپانیا بوده و دارای 32 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت هستم. می خواستم ببینم که چگونه می توانم از قانون جدید تخصیص ویزای طلایی اقامت امارات به دارندگان مدرک دکترا استفاده نموده و تقاضا بدهم و اینکه توصیه خاصی برای بنده دارید یا خیر؟ با تشکر
3 ماه پیش

با سلام
جهت اقدام جهت اخذ اقامت ده ساله دبی چه باید کرد؟ممنون میشوم پاسخ دهید
3 ماه پیش

با سلام،‌ من کارم مهندسی نرم‌افزاره و حدود ۵ سال تو ایران سابقه کاری دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو هنوز نگرفتم و ترم ۵ هستم. میخواستم بدونم اگه بخوام ویزای کاری بگیرم(تو هلند)، بدون داشتن کارت پایان خدمت امکانش هست یا نه؟
سپاس
4 ماه پیش